Ale istniała przez długie lata. Miałem tam konto od 2004 roku B)
Ja najszybciej się zarejestrowałem na imperium diablo, miałem tam konto z czerwca 2006. Teraz tego forum już nie ma, a i tak wbiłem tam tylko kilka postów, nawet mi się nie chciało tam spamować, bo chyba licznika nie było.