☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kupiłem Piwo 0
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 235
Replies: 44
Track Topic
arthurro
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold
:
70.20
#31
Aug 9 2025 04:27am
Zawsze się zastanawiałem jaki jest sens kupować piwo 0 %. Coś jak kakao z ilością kakao 0%
This post was edited by arthurro on Aug 9 2025 04:28am
kondes
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#32
Aug 9 2025 04:43am
Quote (
arthurro @ 9 Aug 2025 12:27
)
Zawsze się zastanawiałem jaki jest sens kupować piwo 0 %. Coś jak kakao z ilością kakao 0%
Mam nadzieję, że to tylko marna próba trola
Piwo 0 ma zero alkoholu a nie piwa
This post was edited by kondes on Aug 9 2025 04:43am
cbx1992
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#33
Aug 9 2025 04:59am
Quote (
kondes @ Aug 9 2025 12:43pm
)
Mam nadzieję, że to tylko marna próba trola B)
Piwo 0 ma zero alkoholu a nie piwa :unsure:
spuściłem się i idę spać
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#34
Aug 9 2025 06:29am
Zerówkę piłem parę razy w ramach zabicia pragnienia over 9k. Bardzo smaczna lemoniadka.
This post was edited by SimSimSalabim on Aug 9 2025 06:29am
kondes
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#35
Aug 9 2025 06:34am
Od zerówki to już wolę oranżadę 2.5 jak na przykład najlepsze piwko typu oranżada
Astra alsterwasser
Obecnie mam całą skrzynkę tego znakomitego trunku
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#36
Aug 9 2025 11:10am
Quote (
cbx1992 @ Aug 9 2025 11:13am
)
zakochasz się to inaczej będziesz gęgał :) mam nadzieje że dwoje gejów na ślubie by Ci nie ubliżało :unsure:
Śluby mają to do siebie, że się rozpadają, wolę żyć na kocią łapkę.
kondes
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#37
Aug 10 2025 01:42am
Czy można piwko przed 10?
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#38
Aug 10 2025 01:58am
Quote (
kondes @ 10 Aug 2025 09:42
)
Czy można piwko przed 10?
Naturalnie.
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#39
Aug 10 2025 02:07am
Quote (
kondes @ Aug 10 2025 09:42am
)
Czy można piwko przed 10?
Można nawet pic tchibo family jak nie masz rodziny
Oni tego nie sprawdzaja
kondes
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#40
Aug 10 2025 03:10am
Quote (
SimSimSalabim @ 10 Aug 2025 09:58
)
Naturalnie.
Tak myśłałem, ale wolałem mieć pewność
Quote (
Mis_nom @ 10 Aug 2025 10:07
)
Można nawet pic tchibo family jak nie masz rodziny
Oni tego nie sprawdzaja
xddddd
No nie wiem raz typiara w Dino mi sie pytała czy to dla rodziny
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact