Burrito bar. Moim marzeniem jest posiadanie klubu pokerowego, ale zjebane polskie prawo na to nie pozwala :D
mialem napisać jakies złote myśli o biznesach ale z powodu wypitych drinków sie wycofałem, gdzie to burrito i czy robiłeś to już wczesniej? Jak będzie w miarę w kolo komina (łódź) to jadę spróbować w dzień otwarcia