trochę za duże by dzisiaj były, ale rozumiem bo uwielbiałem moja 5510 i nagrywanie mp3 z płyt cd :D
Najlepsze jest to, że mam też jakiegoś nowego Samsunga. Włączyłem go i po piętnastu minutach już mnie wkurwił na tyle, że wylądował w szufladzie, a ja wróciłem do starego. Ostatnim telefonem, który miałem i którym się szczerze jarałem, była Nokia N900. Meamo / MeeGo to był wizjonerski system.
This post was edited by VVilkacy on Jul 28 2025 01:15pm