d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupiłem Nowy Telefon
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 28 2025 09:52am
Odkąd nie robią telefonów z pełną fizyczną qwerty, mam kompletnie na nie wyjebane. Używam jakiegoś starego rozjebanego Samsunga A5 z 2016 roku.


Here Nokia 5510 B)
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 09:53am
Odkąd nie robią telefonów z pełną fizyczną qwerty, mam kompletnie na nie wyjebane. Używam jakiegoś starego rozjebanego Samsunga A5 z 2016 roku.


trochę za duże by dzisiaj były, ale rozumiem bo uwielbiałem moja 5510 i nagrywanie mp3 z płyt cd :D
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2025 10:43am
trochę za duże by dzisiaj były, ale rozumiem bo uwielbiałem moja 5510 i nagrywanie mp3 z płyt cd :D


Blackberry bold 9700 here ale to byla maszyna :drool:
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 28 2025 11:01am
A ja przymierzam się do kupna namiotu dachowego na swoją Suzi.
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 11:39am
Blackberry bold 9700 here ale to byla maszyna :drool:


i szyfrowano <3 teraz najbliżej właśnie iphonom do nich pod tym katem
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2025 12:42pm
i szyfrowano <3 teraz najbliżej właśnie iphonom do nich pod tym katem


Pamietam bbm szyfrowany jak ludzie ze szkoly wypisywali ze zamieszki na miescie i ida wypierdalac telewizory ze sklepow
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 28 2025 12:44pm
nowy telefon może być nadal starym śmieciem,to że dla ciebie jest nowy dla nas nie musi nic znaczyć,pewnie jakis rozklekot
Member
Posts: 663
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Jul 28 2025 01:10pm
trochę za duże by dzisiaj były, ale rozumiem bo uwielbiałem moja 5510 i nagrywanie mp3 z płyt cd :D

Najlepsze jest to, że mam też jakiegoś nowego Samsunga. Włączyłem go i po piętnastu minutach już mnie wkurwił na tyle, że wylądował w szufladzie, a ja wróciłem do starego. Ostatnim telefonem, który miałem i którym się szczerze jarałem, była Nokia N900. Meamo / MeeGo to był wizjonerski system.

This post was edited by VVilkacy on Jul 28 2025 01:15pm
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 28 2025 01:29pm
Najlepsze jest to, że mam też jakiegoś nowego Samsunga. Włączyłem go i po piętnastu minutach już mnie wkurwił na tyle, że wylądował w szufladzie, a ja wróciłem do starego. Ostatnim telefonem, który miałem i którym się szczerze jarałem, była Nokia N900. Meamo / MeeGo to był wizjonerski system.


bo to android, trzeba mieć jakaś godnośc i chociaż trochę się szanować
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll