Szkoda ozziego, nakurwialismy ostro w diablo razem z nim i z Hulkiem hoganem. Ozzi zawsze grał na nekromate, lepszych od niego nie było. Wielki człowiek szkoda ze juz odszedł.
tak się składa ze jest zdjęcie z ozzego z diabolo 1 jak grał i grał czarodziejem o odmiennym kolorze skóry