d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Polska Staje Sie Norwegia
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 23 2025 09:45am
Dawno się nie udzielałeś w swoim temacie oficjalnym, albo w polityce, gdzieś daleko chyba są.


Musisz mi wybaczyć gdyż jest lato i mam ciekawsze rzeczy do roboty, na przykład granie w event "anioły" w brawl stars.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:28pm
Musisz mi wybaczyć gdyż jest lato i mam ciekawsze rzeczy do roboty, na przykład granie w event "anioły" w brawl stars.


Mi te wszystkie eventy uciekają w tej grze.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:32pm
Musisz mi wybaczyć gdyż jest lato i mam ciekawsze rzeczy do roboty, na przykład granie w event "anioły" w brawl stars.


jesteś uzalezniony od tej gierki? :rolleyes:
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2025 12:39pm
Siema jak tam w nowej norwegii sie zyje koledzy? Czujecie juz jakies zmiany?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:44pm
Siema jak tam w nowej norwegii sie zyje koledzy? Czujecie juz jakies zmiany?


Niedługo będziemy mieli banknoty z rybami.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2025 12:46pm
Niedługo będziemy mieli banknoty z rybami.


Czy bedzie to dorsz? Ogolnie super zmiana nie moge sie doczekac jak sam bede mogl sobie powydawac takie banknoty i zrobcie je wieksze bo te zlotowkie to takie malutkie sa i wydaje sie przez to ze sa chuja warte
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:49pm
Czy bedzie to dorsz? Ogolnie super zmiana nie moge sie doczekac jak sam bede mogl sobie powydawac takie banknoty i zrobcie je wieksze bo te zlotowkie to takie malutkie sa i wydaje sie przez to ze sa chuja warte


Z jednej strony dorsz, a z drugiej modrzew.
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 24 2025 12:34am
jesteś uzalezniony od tej gierki? :rolleyes:


Lubię gierki komputerowe, niezdrowe jedzenie, oglądać skąpo ubrane baby w internecie i strzelać z jaja. Czy to są uzależnienia? Nie wiem, może w jakimś stopniu tak ale na pewno nie jestem uzależniony całkowicie.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 26 2025 05:42am
Hura husaria brawo polacy wreszcie bedziemy bogaci i bedziemy jesc kebaby 2x dziennie (ORAZ jezdzic mniej uzywanymi autami po niemcu) :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll