d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Na Banan Wychodź
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 22 2025 04:40pm
^kondes ^kenu_pl ^better_Living_through_Chemistry ^RedGentooHat ^Shapiro ^Healthalvstor ^Ironfister ^Mis_nom ^rudy ^drizztEU

CO ZA BARANY MATOŁY JEBANE :) JA CIE KURWA AWANSOWAŁEM TY SZMATO PIERDOLONA JAK TY NAWET TYM STEROWAĆ NIE UMISZ :))) ŻRYJ TO KURWA HAHAHAH

MACIEK MACIEK NO JAK ON TO MÓGŁ ZROBIĆ


aaaa grajcie se bezemnie zjem se makowca se sie nawpierdlalam...

My kurwa przegramy tą klanówkę :) i wyjdziemy z grupy :) nie dostanemy daru na ESLu a exam ześmy tak zajebiście pojechlaiśmy a teraz gracie jak ostatnie cioty? no to exit to mam to mnie to pierdoli


Ok B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll