Jezu skąd ten słaby tekst?
Mi się wydaje że w Warszawie są bardziej sympatyczni ludzie niż w Krakowie
W jakiejś piosence było że Kraków dawna stolica Polaków, a w jakimś śmiesznym filmiku koleś mówił o pozytywnym przekazie.
Kompozycja tych dwóch rzeczy jest autorstwa mojej skromnej.
Szkoda, że Ci się nie spodobało
