d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ale Będzie Ogień
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 15 2025 10:14am
BYŁ JUŻ TEN 🔥 OGIEŃ?


Last Post
23 hours ago
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 10:44am
BYŁ JUŻ TEN 🔥 OGIEŃ?


Miałem intensywne dwa dni i nie miałem czasu zrobić. Papryczki wciąż w lodówce, mam nadzieję jutro się tym w końcu zająć :D
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 09:01pm
Jednak nie wytrzymałem i wziąłem jedna papryczkę do roboty i na raty przez całą noc zjadłem pół papryczki :D Ostra w chuj, bo nawet skubiąc po kawałku wielkości paznokcia miałem ogień w gębie, ale zanim rozpaliło mi morde- czułem naprawde znakomity smak
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 10:39pm
W mordzie to możesz złagodzić wieloma rzeczami ale na wylocie jest ciężko 😂
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 11:07pm
W mordzie to możesz złagodzić wieloma rzeczami ale na wylocie jest ciężko 😂


Regularnie piłem dziś mleko, mam nadzieję, że kapsaicyna oszczędzi moje kakaowe wrota :D
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 11:11pm
Regularnie piłem dziś mleko, mam nadzieję, że kapsaicyna oszczędzi moje kakaowe wrota :D


God bless ur kakał 🤭😁
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 11:14pm
God bless ur kakał 🤭😁


No oby, bo jutro powtórka- zostały mi jeszcze dwie papryki :lol:
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 11:15pm
No oby, bo jutro powtórka- zostały mi jeszcze dwie papryki :lol:


Pojebało ten już Karoline traktuje jak zelki 😂 gl&hf 🤭
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 11:38pm
Pojebało ten już Karoline traktuje jak zelki 😂 gl&hf 🤭


Jestem po ponad miesiącu budowania tolerancji, poza tym nie zjadłem pół papryki na raz, tylko brałem po kawałeczku na przestrzeni kilku godzin. Całej papryki bym nie zjadł bo żadna z tego przyjemność
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 11:42pm
Jestem po ponad miesiącu budowania tolerancji, poza tym nie zjadłem pół papryki na raz, tylko brałem po kawałeczku na przestrzeni kilku godzin. Całej papryki bym nie zjadł bo żadna z tego przyjemność


Szkoda ze jak nie miałem tyle rozumu jak jadłem naga jolke mowie co tam papryka to papryka a po przegryzieniu miałem wrażenie jakbym miał w ryju pret rozgrzany do czerwoności 😅
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll