d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sie Tu Dzialo Przez Ostatnie 15 Lat?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 10 2025 02:01pm
był taki jeden pantofel co nagrywał filmiki z swoich suwenirów drogich ale ktoś leaknął jego instagrama i jego baby i się zawinął szybko :(


To byłem ja I dementuje plotkę, że go wyszerlokowałem. Ten debil sam cały czas wklejał linki do swojego Instagrama, to ciężko było jego baby nie znaleźć xd
Member
Posts: 233
Joined: Sep 23 2021
Gold: 5,190.00
Jul 10 2025 03:13pm
mam filmiki z fiifm z reala i dam za 50 funtów bo musze odrobić straty


wymienie sie za filmik zajaca

Witam, a dramę z Leśnym Barbem pamiętasz? ;)


no pewnie, lesny barb to klasyk :D

Joined: Sep 23 2021 :mellow:


06 iirc

This post was edited by dmp2 on Jul 10 2025 03:15pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2025 03:18pm
To byłem ja I dementuje plotkę, że go wyszerlokowałem. Ten debil sam cały czas wklejał linki do swojego Instagrama, to ciężko było jego baby nie znaleźć xd


Jaka nazwa akanta jego damy? Pamietam ze na imie miala milena i miala pojebana matke. Ja bym w takiej rodzinie 5 minut nie wytrzymal co on tam mial to kongo jakies :lol:
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jul 11 2025 02:29am
Wlasnie wygrzebalem verbatima z 2008 na ktorego wypalilem jakies savy d2, teasery d3 i inne cuda, tak byla plytka podpisana. Otworzylem ta puszke pandory na starym laptopie i wiecie co znalazlem? Plik nazwany "zajac16.flv". Masakra. Wrocily wszystkie wspomnienia ze zlotych czasow tego forum. Legendarne uniwersum. Kto pamieta?

Wrocilem tu na chwile jak wyszlo d2r, tylko na trade. Dzialo sie na polskiej sekcji cos ciekawego przez ostatnie 15 lat mojej nieobecnosci? Zostalo cos dodane do listy dram czy skonczyl sie dziki zachod? Sa tutaj jeszcze jakies stare mordki? Maciej, pozer, bojan, ktos tu jeszcze zyje?


Siemanko! 😎
Member
Posts: 9,445
Joined: Mar 11 2008
Gold: 5.00
Jul 11 2025 03:58am
Jest jakis update listy dram czy cos? Kto to fafnir, syn bojana?

A jest tu jescze zajac16? xd
https://i.ibb.co/n88kBMvs/zajac16.jpg


u mnie filmik z zającem poleciał na rodzinnym obiedzie bo był wrzucony na dysk ze zdjęciami .... ale na szczeście był nazwany zając sra na klawę i w finalnym momencie poszło off :D była jeszcze ta monia z jsp co do niej ludki wzdychałyale te czasy już nie wrócą a szkoda ....

This post was edited by rajdragon on Jul 11 2025 04:05am
Member
Posts: 34,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 11 2025 04:11am
u mnie filmik z zającem poleciał na rodzinnym obiedzie bo był wrzucony na dysk ze zdjęciami .... ale na szczeście był nazwany zając sra na klawę i w finalnym momencie poszło off :D była jeszcze ta monia z jsp co do niej ludki wzdychałyale te czasy już nie wrócą a szkoda ....


Mmmm Monia :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 11 2025 10:48am
Wychodzi na to, że nie działo się tutaj nic szczególnego.
Member
Posts: 233
Joined: Sep 23 2021
Gold: 5,190.00
Jul 11 2025 04:18pm
Siemanko! 😎


Ooo jest i gumis, przez tyle lat ciagle na zielono? Jestem pod wrazeniem :D

u mnie filmik z zającem poleciał na rodzinnym obiedzie bo był wrzucony na dysk ze zdjęciami .... ale na szczeście był nazwany zając sra na klawę i w finalnym momencie poszło off :D była jeszcze ta monia z jsp co do niej ludki wzdychałyale te czasy już nie wrócą a szkoda ....


Haha xd Pamietam monie, ktory z og degenaratow spuscil sie na jej zdjecie i wrzucil to tutaj?
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2025 05:27pm
Ooo jest i gumis, przez tyle lat ciagle na zielono? Jestem pod wrazeniem :D



Haha xd Pamietam monie, ktory z og degenaratow spuscil sie na jej zdjecie i wrzucil to tutaj?


Chyba studnia ale to byl fejk ogolnie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 12 2025 06:25am
Chyba studnia ale to byl fejk ogolnie


A nie ClubBase?
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll