d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1298299300301302339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 1 2018 07:46am
Quote (SonAmadik @ Oct 1 2018 03:39pm)
Każdy ma w dupie ajbony, po prostu nie ma nic ciekawego do roboty na forum więc czemu by nie podyskutować z idiotą?


zawsze jakaś rozrywka.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 1 2018 07:47am
Quote (Nothus @ 1 Oct 2018 13:25)
Czyli rozumiem, że oprócz iPhone musze kupić szybką ładowarkę i jeszcze ekstra przewód za kilkaset zlotych? Nie mogę też podłączyć normalnych sluchawek na jacka?



O ile w przypadku słuchawek ich rozumiem bo dawali te przejściówki przez dwa lata za free i i tak mało kto z nich korzystał ale kwestia zasilacza jest pojebana. Nowy z szybkim ładowaniem to wydatek chyba 400 zł bo musisz tez mieć przewód z USB-C ale to w sumie ograniczanie możliwości telefonu. Tak samo miałem kiedyś z xperią z5 czy jakoś tak i tez wspierała szybkie ładowanie a w zestawie zasilacz 5W. Pewnie skorzystałbym z takiego zasilacza kilka razy w roku bo używam tylko ładowarki indukcyjnej, ale fajnie mieć możliwość naładowania szybciej w awaryjnych sytuacjach.
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Oct 1 2018 07:49am
Quote (Elfisher @ 1 Oct 2018 14:47)
O ile w przypadku słuchawek ich rozumiem bo dawali te przejściówki przez dwa lata za free i i tak mało kto z nich korzystał ale kwestia zasilacza jest pojebana. Nowy z szybkim ładowaniem to wydatek chyba 400 zł bo musisz tez mieć przewód z USB-C ale to w sumie ograniczanie możliwości telefonu. Tak samo miałem kiedyś z xperią z5 czy jakoś tak i tez wspierała szybkie ładowanie a w zestawie zasilacz 5W. Pewnie skorzystałbym z takiego zasilacza kilka razy w roku bo używam tylko ładowarki indukcyjnej, ale fajnie mieć możliwość naładowania szybciej w awaryjnych sytuacjach.


Od dwóch lat używam Hama 2.4 A.
Telefon ładuje mi się wykurwiscie szybko, polecam.

This post was edited by SonAmadik on Oct 1 2018 07:49am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 1 2018 07:57am
Quote (SonAmadik @ Oct 1 2018 02:39pm)
Każdy ma w dupie ajbony, po prostu nie ma nic ciekawego do roboty na forum więc czemu by nie podyskutować z idiotą?
Z ktorym dokladnie, bo tyle fanow androida napadlo na ten temat :mellow:
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 1 2018 09:03am
Quote (SonAmadik @ 1 Oct 2018 14:49)
Od dwóch lat używam Hama 2.4 A.
Telefon ładuje mi się wykurwiscie szybko, polecam.


mam powerbanka w pracy z QC3.0 i też dużo szybciej się ładuje a w domu używam zasilacza od iPada 7,5W i też jest lepiej trochę co nie zmienia faktu że telefon premium powinien miec to w zestawie
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Oct 1 2018 10:45am
Nowe iphony i niektore starsze maja problemy z ladowaniem na wylaczonym wyswietlaczu XDD ta funkcja przerosla firme z cupertino
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 1 2018 07:43pm
Kocham apple XD


This post was edited by Majonez on Oct 1 2018 07:45pm
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 1 2018 07:58pm
Tutaj ladne porownanie
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 1 2018 11:17pm
Mial ktos w tym temacie do czynienia z iPhonem wiecej niz ogladanie ich w telewizji?
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Oct 2 2018 12:30am
Quote (Pozer @ Oct 2 2018 07:17am)
Mial ktos w tym temacie do czynienia z iPhonem wiecej niz ogladanie ich w telewizji? https://i.imgur.com/bqtMyL3.png


Tak, używam w pracy Muszę przyznać, że książka telefoniczna, mailing i jakość rozmów bez zarzutów. :)

This post was edited by Ezraaa on Oct 2 2018 12:31am
Go Back To Polska Topic List
Prev1298299300301302339Next
Add Reply New Topic New Poll