d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1298299300301302672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 12:30pm
Quote (Xploosiv @ 8 Aug 2013 17:30)
jego gest ręką - ' go away noob' w sumie zawsze mialem do niego szacunek, mimo, ze ludzie sie smieja z jego trzech podbrudkow, ale i tak na zawsze w moim serduszku zostanie hao <3


To bylo tak, ze byla pausa, Dandi chcial high five ( wczesniej co 5 min high five'owali sie ) ale ktos unpaused zrobil a bylo w srodku walki, wiec kazal mu szybko grac.

Quote (gnuj618 @ 8 Aug 2013 18:03)
wszyscy pro z azji grajacy w dote sa obrzydliwy nawet w sc tylu gruberow nie bylo


JulyZerg, JYP, MC, Zenio i paru innych.

Quote (gnuj618 @ 8 Aug 2013 18:43)
wlasnie nie, eg z starcrafta jest pelna koksow idra (co prawda juz nie eg ale..) wyciaga chyba  150 to samo pare innych


IdrA 150, nigga please. Najpierw sprawdz to co piszesz. To, ze chodzil troche na silke z Incontrolem i Machine to nie oznacza, ze cos tam wiecej podnosil. Incontrol i Machine to silne skurwiele, ale IdrA im do piet nie dorasta, i z tego co pamietam, to jego rekord na bench press to okolo 80/90kg.
e; http://www.youtube.com/watch?v=qHaDsqKZ-gM ( Idra 92kg , Machine 115kg, Incontrol 200kg )

Quote (Latwiak @ 8 Aug 2013 19:13)
incontrol to pewnie caly sklad podnosi na lawce, pierdolony swiniak


Owszę, Incontrol <3

This post was edited by zYwi3c on Aug 8 2013 12:32pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 12:36pm
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 8 2013 12:47pm
dobra koniec tego oftopu to temat doty a nie celebrytow starkrafta...
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 12:50pm
Quote (gnuj618 @ Aug 8 2013 08:47pm)
dobra koniec tego oftopu to temat doty a nie celebrytow starkrafta...


1gracz starcrafta > 10graczy doty
Member
Posts: 280
Joined: Jul 8 2013
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2013 12:52pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 08:50pm)
1gracz starcrafta > 10graczy doty


chuan spokojnie zjadlby 10 graczy starcrafta wiec twoj argument jest inwalida
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 12:54pm
Quote (JestemTulpomSajgona @ Aug 8 2013 08:52pm)
chuan spokojnie zjadlby 10 graczy starcrafta wiec twoj argument jest inwalida


idra wygralby potyczke internetowa z dziesiecioma chuanami, wiec twoj kontrargument ma raka
Member
Posts: 280
Joined: Jul 8 2013
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2013 12:56pm
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 8 2013 08:54pm)
idra wygralby potyczke internetowa z dziesiecioma chuanami, wiec twoj kontrargument ma raka


typ jest rudy

przegrales
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 12:57pm
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 8 2013 12:57pm
Quote (JestemTulpomSajgona @ Aug 8 2013 08:56pm)
typ jest rudy

przegrales


typ nie jest rudy

walka wciaz trwa, a narozniki sa dwa
Member
Posts: 280
Joined: Jul 8 2013
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2013 12:59pm
rudy zarost, piegi + blada karnacja

do odstrzalu



This post was edited by JestemTulpomSajgona on Aug 8 2013 12:59pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1298299300301302672Next
Add Reply New Topic New Poll