☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Apple > Temat Oficjalny
Prev
1
297
298
299
300
301
339
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 102362
Replies: 3387
Track Topic
Ezraaa
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
79.01
#2981
Oct 1 2018 04:15am
Quote (Pozer @ Oct 1 2018 12:01pm)
Problem? :mellow:
Nie mój
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#2982
Oct 1 2018 04:33am
Quote (Ezraaa @ Oct 1 2018 11:15am)
Nie mój :rolleyes:
Moj tez nie
Majonez
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold
:
306.44
#2983
Oct 1 2018 04:41am
Quote (Pozer @ 1 Oct 2018 12:33)
Moj tez nie :mellow:
Bo cie nie stac
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#2984
Oct 1 2018 05:18am
Nothus
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
Locked
#2985
Oct 1 2018 06:25am
Czyli rozumiem, że oprócz iPhone musze kupić szybką ładowarkę i jeszcze ekstra przewód za kilkaset zlotych? Nie mogę też podłączyć normalnych sluchawek na jacka?
Exnom
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold
:
230.60
#2986
Oct 1 2018 06:32am
A slot na kartę pamięci to już dali czy nadal 8GB?
Nothus
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
Locked
#2987
Oct 1 2018 06:58am
Quote (Exnom @ 1 Oct 2018 14:32)
A slot na kartę pamięci to już dali czy nadal 8GB?
No to chyba oczywiste, że jest możliwość rozezerzenia pamieci.
Ezraaa
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
79.01
#2988
Oct 1 2018 07:03am
Quote (Nothus @ Oct 1 2018 02:58pm)
No to chyba oczywiste, że jest możliwość rozezerzenia pamieci.
;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Muszę się z Tobą zgodzić, że to oczywiste.
ALE NIE DLA APPLE XDXDXDXDXD
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#2989
Oct 1 2018 07:34am
Pytanie - kiedy fani androida przestana miec taka obsesje na punkcie Apple?
SonAmadik
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold
:
15.00
#2990
Oct 1 2018 07:39am
Quote (Pozer @ 1 Oct 2018 14:34)
Pytanie - kiedy fani androida przestana miec taka obsesje na punkcie Apple?
Każdy ma w dupie ajbony, po prostu nie ma nic ciekawego do roboty na forum więc czemu by nie podyskutować z idiotą?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
297
298
299
300
301
339
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact