Quote (gnuj618 @ Aug 8 2013 07:43pm)
wlasnie nie, eg z starcrafta jest pelna koksow idra (co prawda juz nie eg ale..) wyciaga chyba 150 to samo pare innych
idra to juz w ogole jest typ do pogadania w innym temacie

co do azjatow to nie tyle azjaci sa tacy paskudni co glownie koreance - serio, to sa jebane grubery co sie w ogole nie myja i wygladaja gorzej niz zule pod osiedlowym monopolem
natomiast japoncy jeszcze jako tako wygladaja, chociaz zalatuje od nich wieszakiem to przynajmniej wygladaja nawet schludnie