d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1296297298299300672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 8 2013 12:57am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 8 2013 07:52am)
ja gralem wszystkim praktycznie, a potem jak juz dalem sobie spokoj z wygyrwaniem na solo q zaczalem grac junglerem zeby nie musiec sie przejmowac teamem


ho, ciekawe, ale ky, miec dobrego junglera to tez fajny aspekt.

dzisiaj pewnie nie da mrady coz randka, ale jutro chetnie zobacze jak sobie radzisz, to moze byc ciekawe
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 12:59am
Quote (blejdowy @ 8 Aug 2013 07:57)
ho, ciekawe, ale ky, miec dobrego junglera to tez fajny aspekt.

dzisiaj pewnie nie da mrady coz randka, ale jutro chetnie zobacze jak sobie radzisz, to moze byc ciekawe


no nie wiem bo ja w doto nie gram tylko w hona jak juz, poza tym nie gralem juz z miesiac
ale sytuacja w doto i w honie jest taka sama, jesli chodzi o solo q

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 8 2013 01:00am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 8 2013 09:47am
Quote (bushlick @ 7 Aug 2013 23:53)
Zresztą zmiany w doto propagują nowy styl, gdzie rozgrywka sprowadza sie do podejmowania fightow. icefrog wzial hajsy za to, żeby zrobić z dobrej gry rozgrywke dla plebsu, ktorzy oczekuja 100 killi w kazdej gierce i wiekszej ilosci itemkow dla obsów (a od tego maja kurwa lige legend).. Niestety do tego zmierza dota, 5 za reke i biegamy. nawet pierdolonego rankingu nie potrafia udostepnic, żeby ludziom zalezalo na wygrywaniu gier i zeby nie trollowali.
tesknie za 90 minutowa doto, gdzie 1-2 farmilo a reszta robila im miejsce.

@srajgon
masz nadwage i wszyscy wiemy jak wygladasz, a na dodatek nawet hunter kopal cie w hona, wiec laskawie popierwiastkuj odpowiednie liczby. reported za spam - jedynie starsz sie sprowokowac ludzi ktorzy na ciebie pluja.

podjalbym nawet puby na chinach, gdzie poziom jest wyzszy niz na wiekszosci cw w europie, ale niestety mam 250 pingu.


naprawde lubisz ogladac jak farmia przez 60 minut, a potem 2 teamfighty? wow...
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 09:49am
Quote (fro5tbite @ 8 Aug 2013 16:47)
naprawde lubisz ogladac jak farmia przez 60 minut, a potem 2 teamfighty? wow...


ogladac nie, ale ja czasem lubie sobie tak przyfarmic i potem rozkurwiac wszystko na hita
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 10:06am


reporterka z TI3 : DDDDDD

This post was edited by zYwi3c on Aug 8 2013 10:06am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 10:12am
http://www.flickr.com/photos/dota2ti/9464543650/



This post was edited by zYwi3c on Aug 8 2013 10:13am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 8 2013 10:30am
Quote (zYwi3c @ 8 Aug 2013 17:12)
http://www.flickr.com/photos/dota2ti/9464543650/

http://i.minus.com/ibbYMxO8vFC6dN.gif


jego gest ręką - ' go away noob' w sumie zawsze mialem do niego szacunek, mimo, ze ludzie sie smieja z jego trzech podbrudkow, ale i tak na zawsze w moim serduszku zostanie hao <3
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 8 2013 10:46am
Quote (Xploosiv @ 8 Aug 2013 17:30)
jego gest ręką - ' go away noob' w sumie zawsze mialem do niego szacunek, mimo, ze ludzie sie smieja z jego trzech podbrudkow, ale i tak na zawsze w moim serduszku zostanie hao <3


nigdy nie wspominales o hao, dopoki sie nie dowiedziales, ze bushlick sie nim jara, czyzby kolejny marny troll, czy tylko wlazisz w dupsko?
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 8 2013 11:03am
Quote (Xploosiv @ Aug 8 2013 06:30pm)
jego gest ręką - ' go away noob' w sumie zawsze mialem do niego szacunek, mimo, ze ludzie sie smieja z jego trzech podbrudkow, ale i tak na zawsze w moim serduszku zostanie hao <3


wszyscy pro z azji grajacy w dote sa obrzydliwy nawet w sc tylu gruberow nie bylo
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 8 2013 11:08am
Quote (gnuj618 @ 8 Aug 2013 19:03)
wszyscy pro z azji grajacy w dote sa obrzydliwy nawet w sc tylu gruberow nie bylo


wszyscy "zawodowi gracze" to albo grubery albo wieszaki 50kg
mała ilość testosteronu daje znak :lol:
Go Back To Polska Topic List
Prev1296297298299300672Next
Add Reply New Topic New Poll