d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1295296297298299339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Sep 28 2018 12:55pm
Quote (Ezraaa @ Sep 28 2018 06:52pm)
Tak z czystej ciekawości, jakie usterki kwalifikują do wymiany sprzętu w apple?


w iphone 6 wymienili mi bo kamerka z przodu sie troche przekrzywila
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Sep 28 2018 01:54pm
Quote (Sumek @ 28 Sep 2018 20:27)
a co robi samsung w przypadku usterki bo apple zwykle wymienia od reki xd


Nie mam pojecia jak wyglada serwis samsunga, bo na szczescie nigdy nie musialem korzystac. A mowiac "wymieniaja od reki" masz na mysli, ze wymieniaja caly telefon?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 29 2018 12:40am
Quote (Majonez @ 28 Sep 2018 19:25)
Jeden chuj skoro przecietny psychofan zmienia telefon co rok wiec zawsze ma swiezy system.



Większość użytkowników nie zalicza się do psychofanow
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Sep 29 2018 07:10pm
Quote (Elfisher @ 29 Sep 2018 08:40)
Większość użytkowników nie zalicza się do psychofanow


Nie psuj mi swiatopogladu.
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Sep 30 2018 07:28am
Quote (Latwiak @ Sep 28 2018 02:22pm)
Super test telefonu. Przeciez kazdy szanujacy sie czlowiek odpala gierki na telefonie XD, jeszcze tylko test, ktory latwiej zaaplikowac sobie w dupe.



TWOJEJ MADCE WSZYSTKO LATWO SIE APLIKUJE ;DDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,685
Joined: Nov 12 2015
Gold: 0.00
Warn: 60%
Sep 30 2018 09:54am
Quote (DIABLO_PIKACZU @ Sep 30 2018 07:28am)
TWOJEJ MADCE WSZYSTKO LATWO SIE APLIKUJE ;DDDDDDDDDD


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Sep 30 2018 11:14am
Quote (Flippyterror @ Sep 30 2018 04:54pm)
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



PIONA ZIOMEG
ALE MU POCISNALEM
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Sep 30 2018 11:20am
Quote (DIABLO_PIKACZU @ 30 Sep 2018 18:14)
PIONA ZIOMEG
ALE MU POCISNALEM
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


zbijanie piony z drugą osobowością zawsze spoko
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Oct 1 2018 02:39am
Quote (Exnom @ 1 Oct 2018 09:00)


Zajebalbym jakby nie było możliwości wyłączenia takiego wygładzania w moim telefonie.
Nie to że napierdalam selfie codziennie ale jak już zrobię to nie chce wyglądać jak Jessica na snapchacie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1295296297298299339Next
Add Reply New Topic New Poll