d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1295296297298299672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:51pm
Quote (Xploosiv @ Aug 8 2013 01:45am)
XDDDDD MASZ SSY? WRUCILEM DOPIERO Z PRZECHADZKI PO KRAKUSIE


beda powtorki
przerwa miedzy 1 i 2 gra tongfu, trzeba zapamietac
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 06:53pm
europa chciala przefarmic azje, ale tongfu latwo.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 7 2013 07:25pm
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 12:01am)
http://dotabuff.com/players/85576197/heroes?metric=economy&date=&gamemode=&matchtype=real -> inne statystyki mnie nie interesuja. niestety nie sa one zbyt dokladne ponieważ:

gram solo q only (winratio z polakami oscyluje w granicach 10%, niestety potrzebowalem 200 gier zeby to zrozumiec).
Zasady są dwie: ktos mi sie wjebie na mida -> robie 0-50 i kupuje przeciwnej druzynie butelki/wardy/feeduje kurierami. ktoś mi dobije creepka gdy gram carry -> 0-50 + rozjebuje itemy i kupuje wardy/feeduje kurierami. niestety dzieki voice chatowi chlopaczki czesto nie wytrzymuja dluzej niz 10 minut i koncze z 0-10 zamiast docelowych statow :/ rekord -> 0-80 razorem.

tl;dr - niezle gram wiekszoscia carry (do przecwiczenia sven, dk i alchemik xD), o ile nie jestem zmuszony robic 0-50. Po solidnym treningu na singlu invoker wrócił do łask. Jak chcesz ocenić moją grę, polecam zakładkę matches i wybierz sobie po kolei carry postacie + ewentualnie jakieś skillowe pokroju wr, invokera, magnusa, enigmy. na reszte mam zupelnie wyjebane, jak chcesz to sie mozemy ustawic na jakies doto i wszystko wyjdzie w 'praniu'

aha Xploosiv to tardek, wiec ostatnie porażki magina to w glownej mierze jego zasluga (polecam lane control lichem aka 10 pulli pod rzędu + zjadanie creepów co cd). staralem sie go wycarrowac, lecz okazal sie zbyt ciezki. usiadl mi na plecy, ale 180 kilo robi swoje i upadlem na ryj :D jak w ogóle mam supporta, ktory jeszcze nie rzuca mi kłód pod nogi to winratio -> 95%


tl;dr bushlick ma 12 lat
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 07:40pm
polecam czat na twitchu -> dignitasy zabily 1 typa i polecialo 20k USA USA USA USA ;D
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 8 2013 12:12am
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 12:01am)
http://dotabuff.com/players/85576197/heroes?metric=economy&date=&gamemode=&matchtype=real -> inne statystyki mnie nie interesuja. niestety nie sa one zbyt dokladne ponieważ:

gram solo q only (winratio z polakami oscyluje w granicach 10%, niestety potrzebowalem 200 gier zeby to zrozumiec).
Zasady są dwie: ktos mi sie wjebie na mida -> robie 0-50 i kupuje przeciwnej druzynie butelki/wardy/feeduje kurierami. ktoś mi dobije creepka gdy gram carry -> 0-50 + rozjebuje itemy i kupuje wardy/feeduje kurierami. niestety dzieki voice chatowi chlopaczki czesto nie wytrzymuja dluzej niz 10 minut i koncze z 0-10 zamiast docelowych statow :/ rekord -> 0-80 razorem.

tl;dr - niezle gram wiekszoscia carry (do przecwiczenia sven, dk i alchemik xD), o ile nie jestem zmuszony robic 0-50. Po solidnym treningu na singlu invoker wrócił do łask. Jak chcesz ocenić moją grę, polecam zakładkę matches i wybierz sobie po kolei carry postacie + ewentualnie jakieś skillowe pokroju wr, invokera, magnusa, enigmy. na reszte mam zupelnie wyjebane, jak chcesz to sie mozemy ustawic na jakies doto i wszystko wyjdzie w 'praniu'

aha Xploosiv to tardek, wiec ostatnie porażki magina to w glownej mierze jego zasluga (polecam lane control lichem aka 10 pulli pod rzędu + zjadanie creepów co cd). staralem sie go wycarrowac, lecz okazal sie zbyt ciezki. usiadl mi na plecy, ale 180 kilo robi swoje i upadlem na ryj :D jak w ogóle mam supporta, ktory jeszcze nie rzuca mi kłód pod nogi to winratio -> 95%


ja nie gram, po prostu chcialem zobaczyc jaki z ciebie bug
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 12:27am
Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 23:01)
http://dotabuff.com/players/85576197/heroes?metric=economy&date=&gamemode=&matchtype=real -> inne statystyki mnie nie interesuja. niestety nie sa one zbyt dokladne ponieważ:

gram solo q only (winratio z polakami oscyluje w granicach 10%, niestety potrzebowalem 200 gier zeby to zrozumiec).
Zasady są dwie: ktos mi sie wjebie na mida -> robie 0-50 i kupuje przeciwnej druzynie butelki/wardy/feeduje kurierami. ktoś mi dobije creepka gdy gram carry -> 0-50 + rozjebuje itemy i kupuje wardy/feeduje kurierami. niestety dzieki voice chatowi chlopaczki czesto nie wytrzymuja dluzej niz 10 minut i koncze z 0-10 zamiast docelowych statow :/ rekord -> 0-80 razorem.

tl;dr - niezle gram wiekszoscia carry (do przecwiczenia sven, dk i alchemik xD), o ile nie jestem zmuszony robic 0-50. Po solidnym treningu na singlu invoker wrócił do łask. Jak chcesz ocenić moją grę, polecam zakładkę matches i wybierz sobie po kolei carry postacie + ewentualnie jakieś skillowe pokroju wr, invokera, magnusa, enigmy. na reszte mam zupelnie wyjebane, jak chcesz to sie mozemy ustawic na jakies doto i wszystko wyjdzie w 'praniu'

aha Xploosiv to tardek, wiec ostatnie porażki magina to w glownej mierze jego zasluga (polecam lane control lichem aka 10 pulli pod rzędu + zjadanie creepów co cd). staralem sie go wycarrowac, lecz okazal sie zbyt ciezki. usiadl mi na plecy, ale 180 kilo robi swoje i upadlem na ryj :D jak w ogóle mam supporta, ktory jeszcze nie rzuca mi kłód pod nogi to winratio -> 95%


ja juz nie gram solo q, w ogole normalnych gier, bo jak masz chujowy team to nawet 2k gpm ci nic nie da, zeby wygrywac wszystko minimum jeden ziomek jest potrzebny ktory bedzie cie wspieral w chwilach kiedy reszta plebsu z teamu feeduje do granic mozliwosci
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2013 12:31am
Po 3ciej grze Navi vs Orange poszedlem spac, dzis rano obejrzalem tylko pierwsza gre LGD. Warto cos obejrzec z nocy ?

e; Ten Allstar match ktos ogladal ?

This post was edited by zYwi3c on Aug 8 2013 12:32am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 12:38am
jeszcze dodam ze najbardziej mnie denerwuje jak taki kretyn siedzi na lejnie i pushuje bez powodu, wardy sa, widze ze goscia ida zabic, mowie mu zeby uciekal bo padnie, a on albo robi na zlosc ze mu daje dobra rade, albo jest takim kretynem ze zostaje i jak zdechnie to jest placz ze go nikt nie ostrzegl...
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 8 2013 12:46am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 8 2013 07:27am)
ja juz nie gram solo q, w ogole normalnych gier, bo jak masz chujowy team to nawet 2k gpm ci nic nie da, zeby wygrywac wszystko minimum jeden ziomek jest potrzebny ktory bedzie cie wspieral w chwilach kiedy reszta plebsu z teamu feeduje do granic mozliwosci


ostatnio sporo gram premadów, gra sie swietnie w ten sposob, nie wszystko sie wygrywa ale zdecydowanie wiecej frajdy jest, jak sporo grasz chetnie sprawdze jak sobie radzisz, grasz carry?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 8 2013 12:52am
Quote (blejdowy @ 8 Aug 2013 07:46)
ostatnio sporo gram premadów, gra sie swietnie w ten sposob, nie wszystko sie wygrywa ale zdecydowanie wiecej frajdy jest, jak sporo grasz chetnie sprawdze jak  sobie radzisz, grasz carry?


ja gralem wszystkim praktycznie, a potem jak juz dalem sobie spokoj z wygyrwaniem na solo q zaczalem grac junglerem zeby nie musiec sie przejmowac teamem
Go Back To Polska Topic List
Prev1295296297298299672Next
Add Reply New Topic New Poll