☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev
1
294
295
296
297
298
1229
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 507185
Replies: 12287
Track Topic
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#2951
Jun 15 2013 02:44pm
Quote (Stanislaw @ 15 Jun 2013 21:34)
to jest śmieszne?
nie, nie jest, pozdrawiam
mysz15
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
10.00
Warn: 20%
#2952
Jun 15 2013 02:56pm
Quote (nerok @ 15 Jun 2013 21:43)
slyszalem ze pracujesz jako kurier, tru?
;D
pracowalem w firmie kurierskiej, teraz robie w spedycyjnej.
Moja stopa nigdy nie wyszła poza biuro
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#2953
Jun 15 2013 03:27pm
Quote (mysz15 @ 15 Jun 2013 21:56)
;D
pracowalem w firmie kurierskiej, teraz robie w spedycyjnej.
Moja stopa nigdy nie wyszła poza biuro
sugerujesz ze robisz jako rybka w akwarium?
Damundo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold
:
2,986.38
#2954
Jun 15 2013 03:37pm
Quote (EustachyMotyka @ 15 Jun 2013 23:27)
sugerujesz ze robisz jako rybka w akwarium?
Stolik pod drukarkę. Upodabnia się do Eryka.
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#2955
Jun 15 2013 06:20pm
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#2956
Jun 16 2013 10:39am
Niezłe kwiatki mam na dysku. ;D
Cynicfm
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#2957
Jun 16 2013 11:01am
Quote (mysz15 @ Jun 15 2013 10:56pm)
;D
pracowalem w firmie kurierskiej, teraz robie w spedycyjnej.
Moja stopa nigdy nie wyszła poza biuro
taki muzyk a musi pracować
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#2958
Jun 16 2013 11:43am
Geniusz zla
gnuj618
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold
:
0.00
#2959
Jun 16 2013 11:45am
Quote (Atanok @ Jun 16 2013 07:43pm)
Geniusz zla
http://pics.kuvaton.com/kuvei/doggie_spider.jpg
z redita xd
This post was edited by gnuj618 on Jun 16 2013 11:46am
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#2960
Jun 16 2013 11:46am
Za male kuhwa.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
294
295
296
297
298
1229
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact