Quote (blejdowy @ 7 Aug 2013 23:00)
Nie masz zielonego pojęcia o grze w Dote, a wypowiadasz się jakbyś był wieloletnim doswiadczonym graczem, który siępróbuje podlizać buszlikowi D:
mowi to typ, ktory na tankach vs napasione carry nie sklada blademaila, istny rzygplay, ale nie lubie sie wbijac z butami w czyjas gre, wiec nie kwestionuje niczego. A texty typu buszlik mistrz/pan i wladca byly jednym wielkim trollingiem nie ze wzgledu, ze go lubie bo jest mi obojetny jak 90% spolecznosci internetowej

mialo to jedynie na celu wkurwienie innych typow, ktorzy mieli wielki bol dupki o jego posty, jak widac podzialalo.
pozatym z kim ja sie wdaje w dyskusje, typy od sajgonki sa spod jednej gwiazdy.
a co do orange vs navi - orange zdecydowanie wygra z obecnymi pickami.