d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1294295296297298672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 7 2013 04:08pm
Quote (blejdowy @ 7 Aug 2013 23:00)
Nie masz zielonego pojęcia o grze w Dote, a wypowiadasz się jakbyś był wieloletnim doswiadczonym graczem, który siępróbuje podlizać buszlikowi D:


mowi to typ, ktory na tankach vs napasione carry nie sklada blademaila, istny rzygplay, ale nie lubie sie wbijac z butami w czyjas gre, wiec nie kwestionuje niczego. A texty typu buszlik mistrz/pan i wladca byly jednym wielkim trollingiem nie ze wzgledu, ze go lubie bo jest mi obojetny jak 90% spolecznosci internetowej :D mialo to jedynie na celu wkurwienie innych typow, ktorzy mieli wielki bol dupki o jego posty, jak widac podzialalo.
pozatym z kim ja sie wdaje w dyskusje, typy od sajgonki sa spod jednej gwiazdy.

a co do orange vs navi - orange zdecydowanie wygra z obecnymi pickami.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 04:10pm
Quote (Xploosiv @ Aug 7 2013 11:08pm)
mowi to typ, ktory na tankach vs napasione carry nie sklada blademaila, istny rzygplay, ale nie lubie sie wbijac z butami w czyjas gre, wiec nie kwestionuje niczego. A texty typu buszlik mistrz/pan i wladca byly jednym wielkim trollingiem nie ze wzgledu, ze go lubie bo jest mi obojetny jak 90% spolecznosci internetowej :D mialo to jedynie na celu wkurwienie innych typow, ktorzy mieli wielki bol dupki o jego posty, jak widac podzialalo.
pozatym z kim ja sie wdaje w dyskusje, typy od sajgonki sa spod jednej gwiazdy.

a co do orange vs navi - orange zdecydowanie wygra z obecnymi pickami.


zobaczymy Asian style :)

Anyway Skłądanie blademail na kazda psotac na pubie nie jest zle, akurat na pubach nie ma to wiekszego znaczenia


chyab jednak asian power nie da rady z ich setupem,

chyba nie dali.

Well, Wszystkie przeemyslane ruchy nie dały rady europejskiemu losowemu facerollowaniu po klawie, how its possible?

This post was edited by blejdowy on Aug 7 2013 04:31pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 04:32pm
:D
rzygowisko totalne, carry po 100 creepow w 25.

idea gry na 3 carry jest zajebista i tesknie za taka dota, ale niestety ten bh to zupelny fail do takiego picku.

myslalem ze zagraja ofensywnego tripla wrka, weaver, crix i by skopali. bh na easy vs tide tez latwo

This post was edited by bushlick on Aug 7 2013 04:36pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 04:34pm
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 11:32pm)
:D
rzygowisko totalne, carry po 100 creepow w 25.

idea gry na 3 carry jest zajebista i tesknie za taka dota, ale niestety ten bh to zupelny fail do takiego picku.


Dalej nie rozumiem czemu Ty nie grasz w jakimś LGD np. Zresztą kogo ja pytam, eu to za niski poziom : D
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 04:38pm
Quote (blejdowy @ Aug 8 2013 12:34am)
Dalej nie rozumiem czemu Ty nie grasz w jakimś LGD np. Zresztą kogo ja pytam, eu to za niski poziom : D


nie rozumiem twojego rozumowania. porownujesz eu z LGD? z chinami nie bede gral bo nie znam jezyka, zreszta juz kiedys loda wjezdzal na azje i sie osmieszyl totalnie :D

This post was edited by bushlick on Aug 7 2013 04:40pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 7 2013 04:39pm
Quote (bushlick @ 8 Aug 2013 00:38)
nie rozumiem twojego rozumowania. z chinami nie bede gral bo nie znam jezyka, zreszta juz kiedys loda wjezdzal na azje i sie osmieszyl totalnie :D


Co za kurewsko marny trolling :D Gorzej niz hamtaro, tak nisko upasc.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 04:53pm
Zresztą zmiany w doto propagują nowy styl, gdzie rozgrywka sprowadza sie do podejmowania fightow. icefrog wzial hajsy za to, żeby zrobić z dobrej gry rozgrywke dla plebsu, ktorzy oczekuja 100 killi w kazdej gierce i wiekszej ilosci itemkow dla obsów (a od tego maja kurwa lige legend).. Niestety do tego zmierza dota, 5 za reke i biegamy. nawet pierdolonego rankingu nie potrafia udostepnic, żeby ludziom zalezalo na wygrywaniu gier i zeby nie trollowali.
tesknie za 90 minutowa doto, gdzie 1-2 farmilo a reszta robila im miejsce.

@srajgon
masz nadwage i wszyscy wiemy jak wygladasz, a na dodatek nawet hunter kopal cie w hona, wiec laskawie popierwiastkuj odpowiednie liczby. reported za spam - jedynie starsz sie sprowokowac ludzi ktorzy na ciebie pluja.

podjalbym nawet puby na chinach, gdzie poziom jest wyzszy niz na wiekszosci cw w europie, ale niestety mam 250 pingu.

This post was edited by bushlick on Aug 7 2013 05:05pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 05:30pm
tongfu gra dobrze. leca tpczki na hao, to reszta pushuje/zabija pojedynczych typow.

SAJGONA WYRWALI NA WIDOWNI DO WYWIADU, KOSZULKA W KUCYKI I 140 KILO ;D

This post was edited by bushlick on Aug 7 2013 05:40pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 7 2013 05:45pm
Quote (bushlick @ 8 Aug 2013 00:30)
tongfu gra dobrze. leca tpczki na hao, to reszta pushuje/zabija pojedynczych typow.

SAJGONA WYRWALI NA WIDOWNI DO WYWIADU, KOSZULKA W KUCYKI I 140 KILO ;D


XDDDDD MASZ SSY? WRUCILEM DOPIERO Z PRZECHADZKI PO KRAKUSIE
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 7 2013 05:49pm
przecierz mogl go midem z bota od topa pojechac i byl juz plasowal
a tak hs z prawej strony bylo z enimgy wstecz

:zzz:

Go Back To Polska Topic List
Prev1294295296297298672Next
Add Reply New Topic New Poll