d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1294295296297298425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,892
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 10 2026 08:09am
kup sobie Yerba mate. pomaga i smakowa jest całkiem smaczna :santa:


Myślisz że pobudzi??
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 10 2026 08:29am
Myślisz że pobudzi??


jak z rana tylko będziesz pił to tak będziesz czuł taki relaksacyjne pobudzenie ;) zależy jaką masz tolerancje na kofeinę w sumie bo jak walisz dużo czarnej to Cię trąba powietrzna już nie ruszy :lol:
Member
Posts: 8,892
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 10 2026 08:35am
jak z rana tylko będziesz pił to tak będziesz czuł taki relaksacyjne pobudzenie ;) zależy jaką masz tolerancje na kofeinę w sumie bo jak walisz dużo czarnej to Cię trąba powietrzna już nie ruszy :lol:


No właśnie, chyba tolerancję na pobudzacze w młodości przerobiłem aż nadto dlatego teraz ciężko...

Chociaż powiem Ci że jak przy przeprowadzce gniazdko wymieniałem i nie wyłączyłem prądu to tak mnie jeblo, że nic tak nie pobudza :rofl:


Edit: ale nie będę paluchów do kontaktu wkładał

This post was edited by BrakNicku on Apr 10 2026 08:36am
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 10 2026 08:47am
No właśnie, chyba tolerancję na pobudzacze w młodości przerobiłem aż nadto dlatego teraz ciężko...

Chociaż powiem Ci że jak przy przeprowadzce gniazdko wymieniałem i nie wyłączyłem prądu to tak mnie jeblo, że nic tak nie pobudza :rofl:


Edit: ale nie będę paluchów do kontaktu wkładał


:wacko: ja właśnie wale combo kawa yerba i energol bez cukru...bez cukru są chujowe w smaku ale muszę ograniczać :(
Member
Posts: 8,892
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 10 2026 08:55am
:wacko: ja właśnie wale combo kawa yerba i energol bez cukru...bez cukru są chujowe w smaku ale muszę ograniczać :(


Bez cukru to brzmi jak batalia u moich bombelkow w szkole na sklepik i drożdżówki :rofl:
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 10 2026 08:57am
Bez cukru to brzmi jak batalia u moich bombelkow w szkole na sklepik i drożdżówki :rofl:


no właśnie drogi kolego :( ale to już drugi dzisiaj a nie chce żeby mi nogi ucieli od cukrzycy za jakiś czas :mellow:
Member
Posts: 8,892
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 10 2026 09:04am
no właśnie drogi kolego :( ale to już drugi dzisiaj a nie chce żeby mi nogi ucieli od cukrzycy za jakiś czas :mellow:


No nie bez nóg to chujowo trochę tak jakby by było :unsure:
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 10 2026 09:05am
No nie bez nóg to chujowo trochę tak jakby by było :unsure:


szczerze to wolałbym nie mieć nóg a mieć zdrową głowę B)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Apr 10 2026 09:05am
trzecią właśnie piję, a może to już czwarta? :unsure:
Member
Posts: 8,892
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 10 2026 09:05am
szczerze to wolałbym nie mieć nóg a mieć zdrową głowę B)


:rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1294295296297298425Next
Add Reply New Topic New Poll