jak z rana tylko będziesz pił to tak będziesz czuł taki relaksacyjne pobudzenie ;) zależy jaką masz tolerancje na kofeinę w sumie bo jak walisz dużo czarnej to Cię trąba powietrzna już nie ruszy :lol:
No właśnie, chyba tolerancję na pobudzacze w młodości przerobiłem aż nadto dlatego teraz ciężko...
Chociaż powiem Ci że jak przy przeprowadzce gniazdko wymieniałem i nie wyłączyłem prądu to tak mnie jeblo, że nic tak nie pobudza

Edit: ale nie będę paluchów do kontaktu wkładał
This post was edited by BrakNicku on Apr 10 2026 08:36am