Quote (SimSimSalabim @ 20 Sep 2018 22:31)
no ale nie zgadzasz się z tym, że trzeba ograniczać węgle a nie tłuszcze przy odchudzaniu?
1.
Jak popularna rozpiska makro to zwykle coś w stylu
200g WW
100g B
40g T
to z czego tam tłuszcz ucinać? Jak ujmiesz chociaż pare gram to nawet kromki nie posmarujesz masłem, a z hormonów nic nie zostanie.
2.
Słuchajcie ludzi z dużą wiedzą, a nie losowych trenerów personalnych. W dobie YT czy grup na FB troche szkoda słuchać jednego trenera personalnego. Np. Layne Norton raz dwa wytłumaczy co i jak. Nasz Żywiec jest już w sumie małą gwiazdą dietetyki.
3.
Keto to żadna magia, mniej chce się żreć, nie wolno sięgnąć po czekoladę, więc adherence będzie duży, siłą rzeczy zjesz mniej kalorii i schudniesz.
Wszystko chyba na sobie już testowałem, a na ścisłym keto byłem jakoś 8 miesięcy.