Quote (blejdowy @ 7 Aug 2013 22:47)
no oczywiscie, ti powinien byc tylko azjatycji bez supportu angielskiego, i tylko do wyboru powinni byc bohaterowie ktorymi gra sie w azji, reszta locked due to TIasia
no bo azja jedynie pokazuje jakis poziom, nie wspomne juz o przemyslanych akcjach co do sekundy. A europa co? puck z infested naixem sie zblinkowal i rzygi az padli z wrazenia, prosze cie.