d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1293294295296297672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 03:38pm
szkoda ze druga gierke przegadalem przez telefon, ale widze eu style gondar ftw
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 03:39pm
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 10:38pm)
szkoda ze druga gierke przegadalem przez telefon, ale widze eu style gondar ftw


tylko i wylacznie azja i tylko azjatyckie piki
Member
Posts: 7,270
Joined: Dec 9 2008
Gold: 3,134.92
Aug 7 2013 03:43pm
czymu dota nie działo
?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 03:44pm
Quote (JoBBerY @ Aug 7 2013 10:43pm)
czymu dota nie działo
?


skonczyl ci sie abonament, zobacz saldo steam
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 03:46pm
orange tez przyjelo styl europy, absolutnie wyjebane w to kto wygra
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 03:47pm
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 10:46pm)
orange tez przyjelo styl europy, absolutnie wyjebane w to kto wygra


no oczywiscie, ti powinien byc tylko azjatycji bez supportu angielskiego, i tylko do wyboru powinni byc bohaterowie ktorymi gra sie w azji, reszta locked due to TIasia
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 7 2013 03:51pm
Quote (blejdowy @ 7 Aug 2013 22:47)
no oczywiscie, ti powinien byc tylko azjatycji bez supportu angielskiego, i tylko do wyboru powinni byc bohaterowie ktorymi gra sie w  azji, reszta locked due to TIasia


no bo azja jedynie pokazuje jakis poziom, nie wspomne juz o przemyslanych akcjach co do sekundy. A europa co? puck z infested naixem sie zblinkowal i rzygi az padli z wrazenia, prosze cie.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 03:54pm
Quote (Xploosiv @ Aug 7 2013 10:51pm)
no bo azja jedynie pokazuje jakis poziom, nie wspomne juz o przemyslanych akcjach co do sekundy. A europa co? puck z infested naixem sie zblinkowal i rzygi az padli z wrazenia, prosze cie.


marny troll, Ty już pokazałeś jak grasz w Dote więc :P
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 7 2013 03:55pm
Quote (blejdowy @ 7 Aug 2013 22:54)
marny troll, Ty już pokazałeś jak grasz w Dote więc :P


wat, nie rozumiem?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 04:00pm
Quote (Xploosiv @ Aug 7 2013 10:55pm)
wat, nie rozumiem?


Nie masz zielonego pojęcia o grze w Dote, a wypowiadasz się jakbyś był wieloletnim doswiadczonym graczem, który siępróbuje podlizać buszlikowi D:
Go Back To Polska Topic List
Prev1293294295296297672Next
Add Reply New Topic New Poll