d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1292293294295296672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 6 2013 04:22pm
Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 23:01)
http://dotabuff.com/players/85576197/heroes?metric=economy&date=&gamemode=&matchtype=real -> inne statystyki mnie nie interesuja. niestety nie sa one zbyt dokladne ponieważ:

gram solo q only (winratio z polakami oscyluje w granicach 10%, niestety potrzebowalem 200 gier zeby to zrozumiec).
Zasady są dwie: ktos mi sie wjebie na mida -> robie 0-50 i kupuje przeciwnej druzynie butelki/wardy/feeduje kurierami. ktoś mi dobije creepka gdy gram carry -> 0-50 + rozjebuje itemy i kupuje wardy/feeduje kurierami. niestety dzieki voice chatowi chlopaczki czesto nie wytrzymuja dluzej niz 10 minut i koncze z 0-10 zamiast docelowych statow :/ rekord -> 0-80 razorem.

tl;dr - niezle gram wiekszoscia carry (do przecwiczenia sven, dk i alchemik xD), o ile nie jestem zmuszony robic 0-50. Po solidnym treningu na singlu invoker wrócił do łask. Jak chcesz ocenić moją grę, polecam zakładkę matches i wybierz sobie po kolei carry postacie + ewentualnie jakieś skillowe pokroju wr, invokera, magnusa, enigmy. na reszte mam zupelnie wyjebane, jak chcesz to sie mozemy ustawic na jakies doto i wszystko wyjdzie w 'praniu'

aha Xploosiv to tardek, wiec ostatnie porażki magina to w glownej mierze jego zasluga (polecam lane control lichem aka 10 pulli pod rzędu + zjadanie creepów co cd). staralem sie go wycarrowac, lecz okazal sie zbyt ciezki. usiadl mi na plecy, ale 180 kilo robi swoje i upadlem na ryj :D jak w ogóle mam supporta, ktory jeszcze nie rzuca mi kłód pod nogi to winratio -> 95%



nie umiec wykerowac gry/zwalac wine na supporta :D :D
tak samo dzisiaj gralem z maginka, ktory nie umial zabic pa/naixa bez bashera, ahh te amy w doto 2.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 6 2013 04:34pm
gdybys siedzial na tsie to bys slyszal jak przy pickach krzyczalem do ezpk: 'powiedz mu zeby nie bral licha, bo mam mute. zjebie mi linie, zobaczysz'
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 6 2013 04:39pm
Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 23:34)
gdybys siedzial na tsie to bys slyszal jak przy pickach krzyczalem do ezpk: 'powiedz mu zeby nie bral licha, bo mam mute. zjebie mi linie, zobaczysz'


jak on wtedy z nami nie gral; D
pozatym
Normal Result Hero Deaths
Razor Lost Match 80



Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 6 2013 04:43pm
Quote (Xploosiv @ Aug 7 2013 12:39am)
jak on wtedy z  nami nie gral; D
pozatym
Normal Result Hero Deaths
    Razor  Lost Match  80


:D pisalem ze to rekord
ostatnio jak magina wyjebalem kuriery i ustawilem w kolejce, to pociag siegal z fontanny radiant do t2 towera w dire na midzie

This post was edited by bushlick on Aug 6 2013 04:44pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 6 2013 06:39pm
Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 23:43)
:D pisalem ze to rekord
ostatnio jak magina wyjebalem kuriery i ustawilem w kolejce, to pociag siegal z fontanny radiant do t2 towera w dire na midzie


widze, ze zero litosci :O ja bym nie potrafil byc tak bezwzgledny. musimy kiedys zagrac pelna ekipom jsp, wyczuwam stack smierci i same lossy
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 6 2013 09:06pm
Quote (fro5tbite @ Aug 7 2013 02:39am)
widze, ze zero litosci :O ja bym nie potrafil byc tak bezwzgledny. musimy kiedys zagrac pelna ekipom jsp, wyczuwam stack smierci i same lossy


wjadę na invokera i autowin
nawet tardka carrowalem invokerem

Friend Matches Win Rate
Xploosiv Xploosiv 33.33%

polecam polecam

ogolnie dobra gre mi dzsiaj wylosowalo -> 2 typow (jeden mial 7 winow) wyszlo w 5 minucie, wiec opuscilem rozgrywke ze statami 1-0-2 magnusem. spojrzalem na dotabuffa i 2 gowna zostaly bronic 2v5 przez 20 minut, a moim magnusikiem przyfeedowali za kare :x
az ze zgryzoty ruszylem na lige legend i koledzy musieli mnie zcarrowac vs jakies polaczkowe celebryty :D

This post was edited by bushlick on Aug 6 2013 09:28pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 7 2013 01:29pm
Ale epickosc te otwarcie TI3. Kto nie oglada pizda.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Aug 7 2013 01:30pm
Quote (zYwi3c @ Aug 7 2013 09:29pm)
Ale epickosc te otwarcie TI3. Kto nie oglada pizda.
tak nie wolno, raportet.

Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 01:32pm
Quote (zYwi3c @ Aug 7 2013 09:29pm)
Ale epickosc te otwarcie TI3. Kto nie oglada pizda.


reportancja za pirotechnike personalna, pozdrawiam cieplutko z alp
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 7 2013 01:54pm
orange dostanie 2:0

niezly pcozatek

ale bigplaysy, ja pierdole

This post was edited by blejdowy on Aug 7 2013 02:14pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1292293294295296672Next
Add Reply New Topic New Poll