d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12922932942952961680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 14 2009 02:38am
Quote (Karawan @ Nov 13 2009 07:41pm)
to chyba musi myr pisać, bir na algalonie 3500 dpsu robił ;'DDD


ty algalona nawet nie widziales, a pierdolisz jakbys tam 7k boomkinem robil
wyobraz sobie ze bieganie obniza dps przez to, ze same doty zadaja dmg wtedy
l2b baniku
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 14 2009 02:41am
Pozdrawiam z Czech Blade'u.

kurwa coś mi się link jebnął.

http://img121.imageshack.us/i/123gr.jpg/

This post was edited by Push22 on Nov 14 2009 02:43am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 14 2009 04:46am
Quote (myr00n @ Nov 14 2009 08:38am)
ty algalona nawet nie widziales, a pierdolisz jakbys tam 7k boomkinem robil
wyobraz sobie ze bieganie obniza dps przez to, ze same doty zadaja dmg wtedy
l2b baniku


+ caly eclipse Ci sie jebie wtedy.

e: to swoja droga ~

This post was edited by myr00n on Nov 14 2009 04:58am
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 14 2009 05:23am
Blizzard Account Administration EU (EN) - Account suspension removed
Banned
Posts: 227
Joined: Sep 27 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2009 05:30am
Quote (iron_bird @ Nov 14 2009 11:23am)
Blizzard Account Administration EU (EN) - Account suspension removed


dzwoniłeś czy maile pisałeś?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 14 2009 06:45am
Dla wszystkich bociarzy, pokazuje wam dlaczego pirox miażdży :



na lvlu 75 czyli 71-79 bracket, z zielonym gearem z tbc+ 2 heriloomy. Nie chce wiedziec co by bylo w pvp gearze :+)

E: expie od 70 i nie dostałem ani 1 afk debuffa, raptem parę whispów ale to od gold sellerów/ludzi ,którzy pytali czy na inste ide

This post was edited by myr00n on Nov 14 2009 06:48am
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2009 07:24am
jodek, jak kupowales skilla i latacza to gdzie kupowales? bo ja w dalaran zaplacilem 250g za latanie i 50 za mounta


btw. nie chce sie ktos zamienic troche golda z TM ally na QT horde?:F

This post was edited by Anarchy51 on Nov 14 2009 07:36am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 14 2009 07:50am
Quote (graczjeden @ Nov 14 2009 07:26am)
lvluj normalnie, rzydzie


spierdalaj
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 14 2009 07:59am
Quote (wielkiburak @ Nov 14 2009 01:50pm)
spierdalaj


ta odpowiedz nie tyczyla sie ciebie :DD
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Nov 14 2009 08:27am
Wieczorem będę już miał 80 dk, jaki spec polecacie do dpsu?
Go Back To Polska Topic List
Prev12922932942952961680Next
Closed New Topic New Poll