d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1291292293294295672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 6 2013 12:48pm
Quote (blejdowy @ 6 Aug 2013 20:18)
mysle ze musissz poczekac na gierki w international az sie zaczna : )

Anyway Dota ma troche lpeszego specta ingame wiec tam siedzi wiecej ludzi, i nie przesadze jezeli pwoie mze ze z 100k oglada internationala jak przewaznie gdy gra navi to ma 50k ludzi z penantami navi tylko (ktore trzeba kupic iwec i tak nie wszyscy)


jak są turnieje w lolu to na tłiczu jest 300k widzów, chodzi o to żeby porównywać jak nie ma żadnego turnieju a ostatnio w temacie o lolu ktoś się podniecał że tyle osób ogląda dote jak był turniej a w lolu nie
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 6 2013 01:30pm
Quote (1970 @ 6 Aug 2013 18:43)
http://i.imgur.com/tfrJA7d.png
COŚ SŁABO


pewnie dlatego, ze dzis nie graja zadnych gier z internationala, polecam sprawdzic jutro w okolicach 18
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 6 2013 01:30pm
Quote (fro5tbite @ 6 Aug 2013 21:30)
pewnie dlatego, ze dzis nie graja zadnych gier z internationala, polecam sprawdzic jutro w okolicach 18


dobry argument
Quote (1970 @ 6 Aug 2013 20:48)
jak są turnieje w lolu to na tłiczu jest 300k widzów, chodzi o to żeby porównywać jak nie ma żadnego turnieju a ostatnio w temacie o lolu ktoś się podniecał że tyle osób ogląda dote jak był turniej a w lolu nie




This post was edited by 1970 on Aug 6 2013 01:30pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 6 2013 01:31pm
nie wiem po chuj ogladac gry na twitchu, skoro w kliencie doty mozna sobie spectowac z player perspective
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 6 2013 01:32pm
Quote (1970 @ 6 Aug 2013 20:30)
dobry argument


no jak nie ma turniejow, to oczywiscie, ze lola wiecej ludzi oglada. osobiscie nie mam pojecia, co ich tak jara w ogladaniu typa, ktory praktycznie nic nie mowi i gra sobie w lola, no ale maja po 30k viewsow, wiec chyba cos w tym musi byc.

Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 20:31)
nie wiem po chuj ogladac gry na twitchu, skoro w kliencie doty mozna sobie spectowac z player perspective


ja tam osobiscie mam w alt tabnietym cliencie jak na'vi gra z jakims trashem, zeby sobie nabic viewsy na pennant, a dobre mecze ogladam na twitchu. ogolnie w grze wszystko jest lepiej, no ale nie ma twitch chatu, ktory po prostu musze obserwowac :P

This post was edited by fro5tbite on Aug 6 2013 01:34pm
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 6 2013 01:33pm
@buszlik
bo jest czat z zajebistymi emotami ;D
btw, daj swuj nick ingame, buszlik, chce zobaczyc na tej stronie z meczami doty(cos ala lolking) jak sobie radzisz
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 6 2013 01:47pm
Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 21:31)
nie wiem po chuj ogladac gry na twitchu, skoro w kliencie doty mozna sobie spectowac z player perspective


to samo jest w lolu, nie chce pokazywać wyższości jednej gry nad drugą ale takie argumenty były w temacie o lolu i ktoś "od was" to pisał
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 6 2013 03:36pm
Quote (bushlick @ 6 Aug 2013 20:31)
nie wiem po chuj ogladac gry na twitchu, skoro w kliencie doty mozna sobie spectowac z player perspective


Jestem zbyt leniwy zeby wchodzic do klienta gry. A tak odpalam twitcha i sobie leci. No i ogolnie lubie analizy i cala reszte, jaka przeprowadzaja wszyscy. Zawsze mam kilka streamow otwartych + dzwiek z tego co mnie interesuje
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 6 2013 03:52pm
Quote (Saskey @ 6 Aug 2013 20:33)
@buszlik
bo jest czat z zajebistymi emotami ;D
btw, daj swuj nick ingame, buszlik, chce zobaczyc na tej stronie z meczami doty(cos ala lolking) jak sobie radzisz


i nie tylko, na czacie twitcha czasem takie akcje leca ze jest dobra beka
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 6 2013 04:01pm
Quote (Saskey @ Aug 6 2013 09:33pm)
@buszlik
bo jest czat z zajebistymi emotami ;D
btw, daj swuj nick ingame, buszlik, chce zobaczyc na tej stronie z meczami doty(cos ala lolking) jak sobie radzisz


http://dotabuff.com/players/85576197/heroes?metric=economy&date=&game%5Fmode=&match%5Ftype=real -> inne statystyki mnie nie interesuja. niestety nie sa one zbyt dokladne ponieważ:

gram solo q only (winratio z polakami oscyluje w granicach 10%, niestety potrzebowalem 200 gier zeby to zrozumiec).
Zasady są dwie: ktos mi sie wjebie na mida -> robie 0-50 i kupuje przeciwnej druzynie butelki/wardy/feeduje kurierami. ktoś mi dobije creepka gdy gram carry -> 0-50 + rozjebuje itemy i kupuje wardy/feeduje kurierami. niestety dzieki voice chatowi chlopaczki czesto nie wytrzymuja dluzej niz 10 minut i koncze z 0-10 zamiast docelowych statow :/ rekord -> 0-80 razorem.

tl;dr - niezle gram wiekszoscia carry (do przecwiczenia sven, dk i alchemik xD), o ile nie jestem zmuszony robic 0-50. Po solidnym treningu na singlu invoker wrócił do łask. Jak chcesz ocenić moją grę, polecam zakładkę matches i wybierz sobie po kolei carry postacie + ewentualnie jakieś skillowe pokroju wr, invokera, magnusa, enigmy. na reszte mam zupelnie wyjebane, jak chcesz to sie mozemy ustawic na jakies doto i wszystko wyjdzie w 'praniu'

aha Xploosiv to tardek, wiec ostatnie porażki magina to w glownej mierze jego zasluga (polecam lane control lichem aka 10 pulli pod rzędu + zjadanie creepów co cd). staralem sie go wycarrowac, lecz okazal sie zbyt ciezki. usiadl mi na plecy, ale 180 kilo robi swoje i upadlem na ryj :D jak w ogóle mam supporta, ktory jeszcze nie rzuca mi kłód pod nogi to winratio -> 95%

This post was edited by bushlick on Aug 6 2013 04:04pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1291292293294295672Next
Add Reply New Topic New Poll