d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12912922932942951680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 13 2009 05:40pm
Quote (myr00n @ Nov 14 2009 01:37am)
Raczej nie , za afkowanie nie powinieneś dostać , chyba ,że stwierdzą ,że używałeś bota - wtedy jeśli mają jakiś dowód - perm.

A Tagged oznacza ,że mają Cię na oku i radzę abyś na bg grał tylko Ty , bez żadnego afkingu. Po 3 tygodniach już nie będą polować na Twoje plecy


Właśnie nie wiem ...


watpie by tak stwierdzili, coz autoited i bylo tylko dolaczanie + follow
a co do botow. NIGDY KURWA WIECEJ

This post was edited by LatwyEz on Nov 13 2009 05:41pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 13 2009 05:57pm
Quote (LatwyEz @ 13 Nov 2009 23:40)
watpie by tak stwierdzili, coz autoited i bylo tylko dolaczanie + follow
a co do botow. NIGDY KURWA WIECEJ
afkowanie czyims innym na av niz piroxem to proszenie sie o suspenda :D
w sumie gb tez robie bg bota teraz
Banned
Posts: 227
Joined: Sep 27 2008
Gold: 0.00
Nov 13 2009 06:00pm
Quote (Pozer @ Nov 13 2009 11:57pm)
afkowanie czyims innym na av niz piroxem to proszenie sie o suspenda :D
w sumie gb tez robie bg bota teraz


zalatw full versje honorbuddy i leveluj mi :[[[[[[[

Quote (Anarchy51 @ Nov 14 2009 12:03am)
ale po co wam ten honor?...


to lvling bot, a nie do honoru ok

This post was edited by Karawan on Nov 13 2009 06:04pm
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2009 06:03pm
ale po co wam ten honor?...
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 13 2009 06:07pm
Quote (Karawan @ 14 Nov 2009 00:00)
zalatw full versje honorbuddy i leveluj mi :[[[[[[[



to lvling bot, a nie do honoru ok
mam full wersje, tzn mialbym, ale dopiero beta jeszcze ejst :d
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 13 2009 06:24pm
ja sobie wlasnie ukonczylem pit of saron na heroiku przez toola (random heroix), i musze powiedziec ze czasami ladny sajgon tam jest, ale nie jest tak ciezko jakbym sie spodziewal. fakt ze tam kazdy kited out, bo jak nie wlasny zajebisty char to premade (prot pala sobie gralem). itemki ilvl 232, wiec jak na heroixa to calkiem zajebiste. no i strasznie klimatyczna ta insta jest. te halls of reflection jeszcze wiecej motywow maja zwiazanych z lore, ale czuje ze ludzie nie beda przepadali za ta insta bo jest okropnie kurwa duzo gadania.
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Nov 13 2009 08:54pm
Ale sobie pograłem :)

Teraz jakimś czymś przezroczytym łażę jakiś szybki trick na odanazezienie siebie ?
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Nov 13 2009 09:43pm
już nvm ;)
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 14 2009 01:16am
Quote (LatwyEz @ 14 Nov 2009 00:07)
KURWA, 72H SUSP ZA NIC TYM RAZEM. WYWALILO MNIE 2 RAZY Z BG ZA AFKOWANIE I JUZ ZE EXPLOITUJE. FAJNIE








Jak nie dostane bana, to juz mam naucze. NAWET FISHING BOTA, NIC KURWA.


ez, obyś jak najszybciej miał perma :)
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 14 2009 01:26am
Quote (LatwyEz @ Nov 13 2009 11:07pm)
KURWA, 72H SUSP ZA NIC TYM RAZEM. WYWALILO MNIE 2 RAZY Z BG ZA AFKOWANIE I JUZ ZE EXPLOITUJE. FAJNIE








Jak nie dostane bana, to juz mam naucze. NAWET FISHING BOTA, NIC KURWA.


lvluj normalnie, rzydzie
Go Back To Polska Topic List
Prev12912922932942951680Next
Closed New Topic New Poll