d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1290291292293294672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 5 2013 02:41pm
Quote (Atanok @ 5 Aug 2013 21:39)
Rozumiem, ze valve placi miliony dolarow za international turnieje 1v1 poniewaz dota jest zbalansowana pod katem 5v5 i 1v1?


nawet nie wiem jaka jest nagroda za 1v1, ogolnie to 1v1 bylo nagroda dla kupujacych compendium, za osiagniecie 5 progu.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 5 2013 02:49pm
Quote (fro5tbite @ Aug 5 2013 10:36pm)
still, bozyszcze europejskiego scierwa potrafi dla swojego teamu wygrac gre, a azjatycki bog nie bardzo. ktora umiejetnosc jest wedlug ciebie bardziej przydatna? w ogole 1v1 jest dla mnie kretynskim pomyslem w grze zespolowej, no ale ograniczeni ludzie musza sie czyms jarac, wiec pewnie dali to for fun na iternationalu. mozesz sie w ten sposob chociaz pocieszyc, ze twoje ulubione teamy spisuja sie srednio, ale za to JEDEN gracz bedzie wysoko w turnieju 1v1. gratulacje

tak sobie z ciekawosci sprawdzilem mushiego i w signature heroes ma sfa, qop i ta, na pewno wcale nie ma doswiadczenia na midzie


to po chuj piszesz o grze teamowej, gdzie mushi gra glownie carry
zreszta sprawdzaj signature heroes z kart dota, bo nie masz pojecia na jakiej pozycji graja poszczegolni gracze :D

o wygranej 1v1 decyduje tylko skill indywidualny + trochę szczęścia przy runach (ale trzeba umieć o nie zawalczyć), nie masz takich czynnikow jak ganki etc. top4 graczy, 4 azjatów
w 5v5 liczy sie glownie zgranie, nie popełnianie błędów i podejmowanie odpowiednich decyzji. jak skonczy sie international to potwierdzę kto jest w tym lepszy.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 5 2013 03:09pm
Quote (bushlick @ 5 Aug 2013 21:49)
to po chuj piszesz o grze teamowej, gdzie mushi gra glownie carry
zreszta sprawdzaj signature heroes z kart dota, bo nie masz pojecia na jakiej pozycji graja poszczegolni gracze :D

o wygranej 1v1 decyduje tylko skill indywidualny + trochę szczęścia przy runach (ale trzeba umieć o nie zawalczyć), nie masz takich czynnikow jak ganki etc. top4 graczy, 4 azjatów
w 5v5 liczy sie glownie zgranie, nie popełnianie błędów i podejmowanie odpowiednich decyzji. jak skonczy sie international to potwierdzę kto jest w tym lepszy.


sprawdzalem tez ostatnie gry orange na iternationalu, gdzie gral sfem, storm spiritem, qopka, ta, no ale pewnie jest carry, nie wiem, nie sledze tego teamu tak dokladnie jak ty. w przypadku puck vs puck z dendim zadecydowal jeden dobry waning rift i kill, ktory z tego wynikl. no ale jesli uwazasz, ze dwie 10cio minutowe gry bezsprzecznie udowadniaja, ze mushi jest lepszy niz dendi, to musze pogratulowac ignorancji, tak ogromna rzadko sie spotyka, pewnie dlatego tardek tak cie podziwia. ciesze sie tez w imieniu teamow bioracych udzial w internationalu, ze po zakonczeniu turnieju otrzymaja oficjalne potwierdzenie i blogoslawienstwo mistrza bushlicka, ktore na pewno jest dla nich wiecej warte niz tytul i milion dolarow.

e: tiebreaker skonczony, azjaci po raz kolejny udowadniaja swoja boskosc triumfujac nad losowym amerykanskim teamem. teraz zwyciezcy grup beda wybierac, z ktorym teamem z 3/4 miejsca w drugiej grupie beda grac. w sumie ciekawie jak wybiora, czy na'vi wybierze ig, z ktorym przegralo w finale ti2, aby miec ich z glowy, czy orange. alliance pewnie wybierze lgd.

This post was edited by fro5tbite on Aug 5 2013 03:16pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 5 2013 03:37pm
Quote (fro5tbite @ Aug 5 2013 11:09pm)
sprawdzalem tez ostatnie gry orange na iternationalu, gdzie gral sfem, storm spiritem, qopka, ta, no ale pewnie jest carry, nie wiem, nie sledze tego teamu tak dokladnie jak ty. w przypadku puck vs puck z dendim zadecydowal jeden dobry waning rift i kill, ktory z tego wynikl. no ale jesli uwazasz, ze dwie 10cio minutowe gry bezsprzecznie udowadniaja, ze mushi jest lepszy niz dendi, to musze pogratulowac ignorancji, tak ogromna rzadko sie spotyka, pewnie dlatego tardek tak cie podziwia. ciesze sie tez w imieniu teamow bioracych udzial w internationalu, ze po zakonczeniu turnieju otrzymaja oficjalne potwierdzenie i blogoslawienstwo mistrza bushlicka, ktore na pewno jest dla nich wiecej warte niz tytul i milion dolarow.

e: tiebreaker skonczony, azjaci po raz kolejny udowadniaja swoja boskosc triumfujac nad losowym amerykanskim teamem. teraz zwyciezcy grup beda wybierac, z ktorym teamem z 3/4 miejsca w drugiej grupie beda grac. w sumie ciekawie jak wybiora, czy na'vi wybierze ig, z ktorym przegralo w finale ti2, aby miec ich z glowy, czy orange. alliance pewnie wybierze lgd.


dlatego gra sie bo3, no ale jak widac na dendiego wystarczyly 2 meczyki. mushi owszem gra zajebiscie qopkami etc, ale równie dobry, jak nie lepszy jest np. na maginie.
W azji praktycznie każdy carry zagra też dobrze mida/offlane'a. najlepszym przykładem jest VG, gdzie gra jeden z najlepszych carry -> zsmj, a często wymienia się rolami z cty (który również jest mega katem). Hao z tongfu też grał kilka razy mida na internationalu, no ale jego główną pozycją jest 1. dla porównania - pula bohaterów np. admiralabuldoga ogarnicza sie do max 5-10 postaci (99% gier w competitive gra jako sylla, furion, clock, ewentualnie gondar)

zreszta każda z postaci, które wymieniłeś może pełnić rolę carry.

This post was edited by bushlick on Aug 5 2013 03:39pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 6 2013 11:43am

COŚ SŁABO
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 6 2013 11:54am
Quote (1970 @ Aug 6 2013 07:43pm)
http://i.imgur.com/tfrJA7d.png
COŚ SŁABO


pewnie dlatego ze dota ma ingame playera
ps.
w infinity crisis dodali nową mapkę, myslalem ze to bedzie typowo mobowa mapa ale nie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 6 2013 11:55am
Quote (Lander @ 6 Aug 2013 19:54)
pewnie dlatego ze dota ma ingame playera
ps.
w infinity crisis dodali nową mapkę, myslalem ze to bedzie typowo mobowa mapa ale nie


lol też
a jaka to mapa?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 6 2013 11:59am
Quote (1970 @ Aug 6 2013 07:55pm)
lol też
a jaka to mapa?


+ w dote sie gra a nie oglada elo
5v5 2 linie + tak jakby 2 dzungle na strone plus jakieś eventy na mapie jakieś punkty do zajowania superbroń chuj wie co jako czasowe eventy, nawet ok
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 6 2013 12:14pm
to nie jest temat o nieskonczonym kryzysie, lecz o doto panowie.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 6 2013 12:18pm
Quote (1970 @ Aug 6 2013 06:43pm)
http://i.imgur.com/tfrJA7d.png
COŚ SŁABO


mysle ze musissz poczekac na gierki w international az sie zaczna : )

Anyway Dota ma troche lpeszego specta ingame wiec tam siedzi wiecej ludzi, i nie przesadze jezeli pwoie mze ze z 100k oglada internationala jak przewaznie gdy gra navi to ma 50k ludzi z penantami navi tylko (ktore trzeba kupic iwec i tak nie wszyscy)
Go Back To Polska Topic List
Prev1290291292293294672Next
Add Reply New Topic New Poll