d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12902912922932941680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 13 2009 03:44pm
Quote (LatwyEz @ 13 Nov 2009 21:41)
JAK MAWIAU DZIADEK. MAHAJ WENDOM RYBY BENDOM


no i jest ;DD pierwszy rzut wedka w oczekiwaniu na av i old crafty :D


Ja miałem podobnie, tyle że z żółwiem, pierwszy zarzut podczas robienia jakiegoś daily i żółwik.
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 13 2009 04:20pm
Quote (Push22 @ 13 Nov 2009 22:44)
Ja miałem podobnie, tyle że z żółwiem, pierwszy zarzut podczas robienia jakiegoś daily i żółwik.


zolw moze pasc tylko i wylacznie z poolow w northrend czy jak?

e: i jaka szansa na zlowienie? :)

This post was edited by iron_bird on Nov 13 2009 04:20pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 13 2009 04:25pm
Quote (iron_bird @ Nov 13 2009 10:20pm)
zolw moze pasc tylko i wylacznie z poolow w northrend czy jak?

e: i jaka szansa na zlowienie? :)


1. Tak
2. W chuj mała :/
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Nov 13 2009 04:48pm
Quote (iron_bird @ 13 Nov 2009 23:20)
zolw moze pasc tylko i wylacznie z poolow w northrend czy jak?

e: i jaka szansa na zlowienie? :)


"It is obtainable only by fishing in Northrend Pools and according to GM comments it has a very, very low drop rate."
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 13 2009 05:07pm
KURWA, 72H SUSP ZA NIC TYM RAZEM. WYWALILO MNIE 2 RAZY Z BG ZA AFKOWANIE I JUZ ZE EXPLOITUJE. FAJNIE








Jak nie dostane bana, to juz mam naucze. NAWET FISHING BOTA, NIC KURWA.

This post was edited by LatwyEz on Nov 13 2009 05:09pm
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 13 2009 05:14pm
Quote (LatwyEz @ 14 Nov 2009 00:07)
KURWA, 72H SUSP ZA NIC TYM RAZEM. WYWALILO MNIE 2 RAZY Z BG ZA AFKOWANIE I JUZ ZE EXPLOITUJE. FAJNIE








Jak nie dostane bana, to juz mam naucze. NAWET FISHING BOTA, NIC KURWA.


po 72 jest perm, do tego masz acc tagged pewno juz~~
ostatnio glupie kurwy banuja za byle smieci...
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 13 2009 05:16pm
Quote (iron_bird @ Nov 14 2009 01:14am)
po 72 jest perm, do tego masz acc tagged pewno juz~~
ostatnio glupie kurwy banuja za byle smieci...


Tagged?






Consequences for Account: Account suspended for 72 hours (3 days) and final warning issued

Tzn ze jeszcze moze im sie zmienic i mi wpierdola perma, nie :D ?

This post was edited by LatwyEz on Nov 13 2009 05:21pm
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2009 05:19pm
po chuj wy afkujecie na tych bg?:f
Banned
Posts: 227
Joined: Sep 27 2008
Gold: 0.00
Nov 13 2009 05:36pm
łatwy po co botujesz? zadnego maina nie masz zeby grać ani pve ani pvp stracisz tylko konto i tyle będzie :(
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 13 2009 05:37pm
Quote (LatwyEz @ Nov 13 2009 11:16pm)
Tagged?






Consequences for Account: Account suspended for 72 hours (3 days) and final warning issued

Tzn ze jeszcze moze im sie zmienic i mi wpierdola perma, nie :D ?


Raczej nie , za afkowanie nie powinieneś dostać , chyba ,że stwierdzą ,że używałeś bota - wtedy jeśli mają jakiś dowód - perm.

A Tagged oznacza ,że mają Cię na oku i radzę abyś na bg grał tylko Ty , bez żadnego afkingu. Po 3 tygodniach już nie będą polować na Twoje plecy
Quote (Anarchy51 @ Nov 13 2009 11:19pm)
po chuj wy afkujecie na tych bg?:f


Właśnie nie wiem ...

Quote (Karawan @ Nov 13 2009 11:36pm)
łatwy po co botujesz? zadnego maina nie masz zeby grać ani pve ani pvp stracisz tylko konto i tyle będzie :(


Ja tylko z Piroxem Pozera ( <3 ) się bawię i tylko jak jestem w domu , czasami tylko jak gdzieś wyjdę to ustawiam profil na av bo ten jest w chuj bezpieczny akurat.

This post was edited by myr00n on Nov 13 2009 05:38pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12902912922932941680Next
Closed New Topic New Poll