d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1289290291292293672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 5 2013 01:53pm
Quote (bushlick @ Aug 5 2013 08:50pm)
wyjebane typie, 5 druzyn ktore typowalem wychodzi z grup (ig, tongfu, orange, dk i lgd.cn jak wygra)
obsowalem 75% gier tych druzyn i jestem zadowolony.
turniej 1v1 tez pokazal wyzszosc azjatow


dota to nie gra 1vs1 wiec wyzszosci to on nie pokazuje.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 5 2013 01:56pm
Quote (blejdowy @ Aug 5 2013 09:53pm)
dota to nie gra 1vs1 wiec wyzszosci to on nie pokazuje.


:DDDD
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 5 2013 01:56pm
Quote (bushlick @ 5 Aug 2013 20:50)
wyjebane typie, 5 druzyn ktore typowalem wychodzi z grup (ig, tongfu, orange, dk i lgd.cn jak wygra)
obsowalem 75% gier tych druzyn i jestem zadowolony.
turniej 1v1 tez pokazal wyzszosc azjatow



po co z nim sie wdajesz w rozmowe? pointless.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 5 2013 01:57pm
Quote (Xploosiv @ 5 Aug 2013 21:56)
po co z nim sie wdajesz w rozmowe? pointless.


czasem wentyl nie był twoim "znajomym"?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 5 2013 02:06pm
Od dzis skill pokazuje sie tylko grajac 1v1. W pilke nozna, koszykowke, hokeja i inne siatkowki rowniez.

Quote (1970 @ 5 Aug 2013 21:57)
czasem wentyl nie był twoim "znajomym"?


Wentyl go odrzucil :<

This post was edited by Atanok on Aug 5 2013 02:07pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 5 2013 02:07pm
Quote (bushlick @ 5 Aug 2013 20:50)
wyjebane typie, 5 druzyn ktore typowalem wychodzi z grup (ig, tongfu, orange, dk i lgd.cn jak wygra)
obsowalem 75% gier tych druzyn i jestem zadowolony.
turniej 1v1 tez pokazal wyzszosc azjatow


orange wlasnie przemielone przez alliance, ta gra wygladala jakby alliance gralo puba przeciwko ruskom specjalnej troski...

Quote (Atanok @ 5 Aug 2013 21:06)
Od dzis skill pokazuje sie tylko graja 1v1. W pilke nozna, koszykowke, hokeja i inne siatkowki rowniez.


no przeciez wiadomka, to ze koles zrobil 2 kille 1v1 na midzie oznacza, iz azjatycka dota jako calosc jest doskonalsza, chociaz wszystkie azjatyckie teamy zebraly soczysty wpierdol od europejskich topow.

Quote (Xploosiv @ 5 Aug 2013 20:56)
po co z nim sie wdajesz w rozmowe? pointless.


chcecie moze troche wazeliny? tak ostro ostatnio wchodzisz, ze bushlicka bedzie pupa bolala :( on tez mial ogromna beke z twoich 10%, ale widze nie ustajesz w lizaniu dupy, keep up the good work

This post was edited by fro5tbite on Aug 5 2013 02:10pm
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 5 2013 02:07pm
Quote (blejdowy @ Aug 5 2013 06:59am)
normalnie, azjaci otrzymali limit na skilla.

ty o takich rzeczah niewiesz ze oni na start majo zero golda.............


nie mow mi ze nie wiedziales o tym ze azjaci z 0 golda zaczynaja...........
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 5 2013 02:26pm
Quote (fro5tbite @ Aug 5 2013 10:07pm)
orange wlasnie przemielone przez alliance, ta gra wygladala jakby alliance gralo puba przeciwko ruskom specjalnej troski...



no przeciez wiadomka, to ze koles zrobil 2 kille 1v1 na midzie oznacza, iz azjatycka dota jako calosc jest doskonalsza, chociaz wszystkie azjatyckie teamy zebraly soczysty wpierdol od europejskich topow.




chcecie moze troche wazeliny? tak ostro ostatnio wchodzisz, ze bushlicka bedzie pupa bolala :( on tez mial ogromna beke z twoich 10%, ale widze nie ustajesz w lizaniu dupy, keep up the good work


mushi grajacy glownie carry, skopal typowe bozyszcze europejskiego scierwa grajace tylko mid i to jego powiedzmy 'trademarkiem' - puckiem
latwo w chuj.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 5 2013 02:36pm
Quote (bushlick @ 5 Aug 2013 21:26)
mushi grajacy glownie carry, skopal typowe bozyszcze europejskiego scierwa grajace tylko mid i to jego powiedzmy 'trademarkiem' - puckiem
latwo w chuj.


still, bozyszcze europejskiego scierwa potrafi dla swojego teamu wygrac gre, a azjatycki bog nie bardzo. ktora umiejetnosc jest wedlug ciebie bardziej przydatna? w ogole 1v1 jest dla mnie kretynskim pomyslem w grze zespolowej, no ale ograniczeni ludzie musza sie czyms jarac, wiec pewnie dali to for fun na iternationalu. mozesz sie w ten sposob chociaz pocieszyc, ze twoje ulubione teamy spisuja sie srednio, ale za to JEDEN gracz bedzie wysoko w turnieju 1v1. gratulacje

tak sobie z ciekawosci sprawdzilem mushiego i w signature heroes ma sfa, qop i ta, na pewno wcale nie ma doswiadczenia na midzie

This post was edited by fro5tbite on Aug 5 2013 02:38pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 5 2013 02:39pm
Rozumiem, ze valve placi miliony dolarow za international turnieje 1v1 poniewaz dota jest zbalansowana pod katem 5v5 i 1v1?
Go Back To Polska Topic List
Prev1289290291292293672Next
Add Reply New Topic New Poll