Quote (bushlick @ 5 Aug 2013 20:50)
wyjebane typie, 5 druzyn ktore typowalem wychodzi z grup (ig, tongfu, orange, dk i lgd.cn jak wygra)
obsowalem 75% gier tych druzyn i jestem zadowolony.
turniej 1v1 tez pokazal wyzszosc azjatow
orange wlasnie przemielone przez alliance, ta gra wygladala jakby alliance gralo puba przeciwko ruskom specjalnej troski...
Quote (Atanok @ 5 Aug 2013 21:06)
Od dzis skill pokazuje sie tylko graja 1v1. W pilke nozna, koszykowke, hokeja i inne siatkowki rowniez.
no przeciez wiadomka, to ze koles zrobil 2 kille 1v1 na midzie oznacza, iz azjatycka dota jako calosc jest doskonalsza, chociaz wszystkie azjatyckie teamy zebraly soczysty wpierdol od europejskich topow.
Quote (Xploosiv @ 5 Aug 2013 20:56)
po co z nim sie wdajesz w rozmowe? pointless.
chcecie moze troche wazeliny? tak ostro ostatnio wchodzisz, ze bushlicka bedzie pupa bolala

on tez mial ogromna beke z twoich 10%, ale widze nie ustajesz w lizaniu dupy, keep up the good work
This post was edited by fro5tbite on Aug 5 2013 02:10pm