d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12892902912922931680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Nov 13 2009 10:05am
nvm

This post was edited by Gold_warrior on Nov 13 2009 10:06am
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Nov 13 2009 10:06am
zwykly combat log
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 13 2009 01:34pm
Postralali sie z tym Icecrown :< duzo trudniejsza niz Totc ... wlasnie meczymy Prince Valanar na 10tce i narazie best try 80% :DDD
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 13 2009 01:37pm
Quote (zYwi3c @ Nov 13 2009 07:34pm)
Postralali sie z tym Icecrown :<duzo trudniejsza niz Totc ... wlasnie meczymy Prince Valanar na 10tce i narazie best try 80% :DDD


O kurwa rly ?

Btw Ven - nice dummy damage. Ja kroje cos kolo tych 5,2 k ale lece oom po okolo 900k. Zupełnie inaczej wygląda to na raidzie , oomkinowi troszke maniany sie regeneruje (nie mam talentow pod mana regen)

This post was edited by myr00n on Nov 13 2009 01:40pm
Banned
Posts: 227
Joined: Sep 27 2008
Gold: 0.00
Nov 13 2009 01:41pm
Quote (myr00n @ Nov 13 2009 07:37pm)
O kurwa rly ?

Btw Ven - nice dummy damage. Ja kroje cos kolo tych 5,2 k ale lece oom po okolo 900k. Zupełnie inaczej wygląda to na raidzie , oomkinowi troszke maniany sie regeneruje (nie mam talentow pod mana regen)


to chyba musi myr pisać, bir na algalonie 3500 dpsu robił ;'DDD
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 13 2009 01:44pm
Quote (Karawan @ Nov 13 2009 07:41pm)
to chyba musi myr pisać, bir na algalonie 3500 dpsu robił ;'DDD


Myr , myr.

Wczoraj byłem nawet zadowolony ze swojego raidu. Jeszcze i tak moje itemy są na poziomie low (srednia pewnie z 219/226 bedzie) - wczoraj na kazdym bossie w totc 25 robilem koło 5,5k-6k , na walkiriach 9,5k - na ignisie ~6,3

No i ostatnio jeszcze Iron Council HM 25 - 6500-6750 dps

This post was edited by myr00n on Nov 13 2009 01:45pm
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2009 01:48pm
jaki spec dla alchemista teraz sie najbardziej oplaca?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 13 2009 01:50pm
Quote (pan_telewizor @ Nov 13 2009 07:48pm)
jaki spec dla alchemista teraz sie najbardziej oplaca?


ten od flasków. (elixir?)
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Nov 13 2009 01:51pm
Quote (xxxRedxxx @ 13 Nov 2009 21:50)
ten od flasków. (elixir?)


ta elixir
sa:
elixir/potion/transmute
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 13 2009 03:41pm
JAK MAWIAU DZIADEK. MAHAJ WENDOM RYBY BENDOM


no i jest ;DD pierwszy rzut wedka w oczekiwaniu na av i old crafty :D
Go Back To Polska Topic List
Prev12892902912922931680Next
Closed New Topic New Poll