Quote (Xasthur @ 20 May 2014 01:55)
Obejrzałem panie superfajny. Jedyne oranie, jakie zaobserwowałem, to ze strony TVN-u. Stronniczość i szopka, jaką odstawiała stokrotka i jej kompan aż biła po oczach. Korwin mógłby mówić nawet o utylizacji lewaków twojego pokroju, a i tak wypadłby lepiej niż to pierdolone pseudodziennikarstwo, które nie potrafi dopuścić prawdy do świadomości, jakkolwiek niechciana (również przez krula) by ona nie była.
Cały program był o hitlerze, kobietach i innych mało ważnych za to medialnych bzdetach.
Czyżby korwinowi nikt nie powiedział że program trwa raptem 15 minut i trzeba od początku mówić to co ważne, nie dać narzucić sobie tematów?
W tym tygodniu wybory...