d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1282930313282Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 02:58pm
Quote (blejdowy @ Nov 17 2013 10:51pm)
nie ma mozezsoflam instalowac gunnerowi


yup, a to tez jest zjebane bo gunner bedzie Ci z soflamu napierdalal choppery, a kierowca z rakiet.

Havoc [*]
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 17 2013 03:03pm
Quote (Unsatiable @ Nov 17 2013 09:58pm)
yup, a to tez jest zjebane bo gunner bedzie Ci z soflamu napierdalal choppery, a kierowca z rakiet.

Havoc [*]


no, ale do havoca mozna dopiac secondary weapon dla gunnera, co daje nam 4 bronie na heli, to dosc mocna kombinacja
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 03:07pm
Quote (blejdowy @ Nov 17 2013 11:03pm)
no, ale do havoca mozna dopiac secondary weapon dla gunnera, co daje nam 4 bronie na heli, to dosc mocna kombinacja


no tak, ale kurwa co oni zrobili. tiwi missajl nie rozwala chopperow na strzala ...................................................................................................................................................................................
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 17 2013 04:02pm
Quote (Unsatiable @ Nov 17 2013 10:07pm)
no tak, ale kurwa co oni zrobili. tiwi missajl nie rozwala chopperow na strzala ...................................................................................................................................................................................


nie dosc ze kurewsko trudno sei nia steruje, to jeszcze jest weak : D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 17 2013 07:06pm
w trojke lepiej sie w tanku jezdzilo i wiecje pkt jak sie pelny tank zabilo bylo :D

no cuz
mp7 odblokowalem
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 18 2013 05:26pm
ta apka na tablet do grania commanderem jest calkiem spoko
poza jednym szczegolem... nie ma wyboru jezyka i musze grac po polsku (gre na PC mam ENG...) a glos babki, ktora mowi to samo 5 x z rzedu jest super wkurzajacy.
nie rozumiem dlaczego ea na sile probuje ludzi wkurwiac jak tylko moga
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 19 2013 04:23pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 19 2013 04:47pm
Available on December 3 for premium members.


Available first on Xbox One starting November 22nd.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 19 2013 05:54pm
Sprawdzal ktos z Was jak dziala to active protection w tankach/infantry vehicles?
btw wymaksowalem wlasnie infantry vehicles, battle choppery i czolgi. Teraz moze sie wezme za tego little birda
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 19 2013 07:45pm
te dlc za darmo mogli dac a nie te peirssze imo

Go Back To Polska Topic List
Prev1282930313282Next
Add Reply New Topic New Poll