d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev12829303132598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 03:09am
Boze jak otaczajace zwierzeta mnie wkurwiaja :<
Btw wczoraj kolo miasta na dole zaatakowal mnie deathclaw. Znaczy nie tyle mnie, co gosci, ktorzy akurat byli w tej lokacji. Oczywko ucieklem, ale skoro tak blisko mozna natrafic na deathclawa to nie wroze sobie swietlanej rpzyszlosci.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:16am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 10:09)
Boze jak otaczajace zwierzeta mnie wkurwiaja :<
Btw wczoraj kolo miasta na dole zaatakowal mnie deathclaw. Znaczy nie tyle mnie, co gosci, ktorzy akurat byli w tej lokacji. Oczywko ucieklem, ale skoro tak blisko mozna natrafic na deathclawa to nie wroze sobie swietlanej rpzyszlosci.


deathclawy maja jakos w chuj ruchu na ture xD
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:25am
jebane bogactwa na needle pistolach zarabiam, mam juz gube 4k i nie wiem na co wydac
cichy moge ci podrzucic ammo do 10mm

This post was edited by gnuj618 on Aug 13 2013 03:26am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 03:26am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 11:25)
jebane bogactwa na needle pistolach zarabiam, mam juz gube 4k i nie wiem na co wydac


Jak sie je robi?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 13 2013 03:26am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 10:25)
jebane bogactwa na needle pistolach zarabiam, mam juz gube 4k i nie wiem na co wydac


na dziwki i koks
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:26am
muffas wlasnie wieczorem mozemy sie po 15k na baze zlozyc jak masz
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:26am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 11:26am)
Jak sie je robi?


w sumie 7.5k na profesje trzeba wydac
uzbieraj mi 4-5 metal partow to dam ci deagle i 100 ammo
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:28am
spam igłuwkom na propsie, na 2x jet i 2x nuka kola masz chyba 15ap = 7 strzałów na runde :D
ale to samo mozna chyba robic laserami i nie wiem czy wiekszego dmg nie maja
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 03:35am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 11:26)
muffas wlasnie wieczorem mozemy sie po 15k na baze zlozyc jak masz


luz mysle ze mam tyle, a jak nawet nie to jakos malo mi brakuje wiec dofarmie na lajcie (mam matsy na jakies 30 laser pistoli wiec tylko handlarzy poganiac)

Quote (Lander @ 13 Aug 2013 11:28)
spam igłuwkom na propsie, na 2x jet i 2x nuka kola masz chyba 15ap = 7 strzałów na runde :D
ale to samo mozna chyba robic laserami i nie wiem czy wiekszego dmg nie maja


jeszcze lepsza plazma

a i max 18 ap mozna wyciagnac z tego co wiem wiec 9 strzalow na runde ;]

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 03:36am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:40am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 11:35am)
luz mysle ze mam tyle, a jak nawet nie to jakos malo mi brakuje wiec dofarmie na lajcie (mam matsy na jakies 30 laser pistoli wiec tylko handlarzy poganiac)



jeszcze lepsza plazma

a i max 18 ap mozna wyciagnac z tego co wiem wiec 9 strzalow na runde ;]


no to jeszcze lepiej, ale co z tego jak z tym lepszym minigunem supermutanty na hita masz QQ
/e igłówka wali na tej gorszej amunicji po ~30 raptem
/e dawajcie dalej nicki kto nie dawał

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 03:41am
Go Back To Polska Topic List
Prev12829303132598Next
Add Reply New Topic New Poll