d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1282930313277Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 08:57am
Quote (Pietrzus @ Nov 15 2011 03:54pm)
ja myslalem ze wszyscy bedziemy pvp grali : (

ja mysle zeby tanka / controllera robic : )

zrobil juz ktos raidy jakies ? ja zostalem sporo z tylu bo w skyrima gram i w weekend nie moglem : (


chuj ze skyrimem.
Ja robie DUO atm. Zbieram itemsy, zeby nie wyjsc na pizdeczke na raidzie.
Poza tym gralem teraz z kolesiem. Ja przez cale DUO HIVE 25k dmg, on 80 k ._.
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 15 2011 08:59am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 02:57pm)
chuj ze skyrimem.
Ja robie DUO atm. Zbieram itemsy, zeby nie wyjsc na pizdeczke na raidzie.
Poza tym gralem teraz z kolesiem. Ja przez cale DUO HIVE 25k dmg, on 80 k ._.


NO TO DAWAJ TERAZ RAZEM POCISNIEMY DUO CO TY NA TY PRZYJACIELU Z INTERNETU ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 15 2011 08:59am
Quote (Pietrzus @ Nov 15 2011 04:54pm)
ja myslalem ze wszyscy bedziemy pvp grali : (

ja mysle zeby tanka / controllera robic : )

zrobil juz ktos raidy jakies ? ja zostalem sporo z tylu bo w skyrima gram i w weekend nie moglem : (


Jak zrobie tego ice tanka w koncu to moze mentala/gadzeta na pvp zrobie
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 09:02am
Quote (Pietrzus @ Nov 15 2011 03:59pm)
NO TO DAWAJ TERAZ RAZEM POCISNIEMY DUO CO TY NA TY PRZYJACIELU Z INTERNETU ?


Dobra, tylko, ze mozemy miec problemy bo tak sie skladalo, ze trafilem jak do tej pory 3x Zielona Latarnia i jakis zajebisty dps.

Serwer nie jest teraz off?
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 15 2011 09:03am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 04:02pm)
Dobra, tylko, ze mozemy miec problemy bo tak sie skladalo, ze trafilem jak do tej pory 3x Zielona Latarnia i jakis zajebisty dps.

Serwer nie jest teraz off?


jest off dawajcie potem jakies trio :<
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 09:03am
Quote (rexxer @ Nov 15 2011 04:03pm)
jest off dawajcie potem jakies trio :<


Duo jak sama nazwa wskazuje, jest dla 2 osob :D Mozemy cos ogarnac ale nie wiem w sumie co :D
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 15 2011 09:04am
Quote (rexxer @ Nov 15 2011 05:03pm)
jest off dawajcie potem jakies trio :<


omgomgomgog, dobrze ze zdarzylem circe pokonac
wiadomo ile potrwa?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 09:07am
Quote (Lander @ Nov 15 2011 04:04pm)
omgomgomgog, dobrze ze zdarzylem circe pokonac
wiadomo ile potrwa?


pewnie z 10-15 minut i potem dalej nakurwiam :c

Legendary sie w chuj oplaca. Pisales wczesniej, ze 1500 zlota to akurat, zeby kupic potiony :d ni-chu-ja. Po paru duo jak mam np 20 itemow do sprzedania po ~200 kazdy, to kupuje te najlepsze po 900, a i tak mam kasy +2000 :/

This post was edited by vyyj on Nov 15 2011 09:08am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Member
Posts: 712
Joined: Oct 10 2011
Gold: 0.00
Nov 15 2011 09:14am
jest to fajna gra? wciaga ? sciagac ja jako fan mmorpg?
Go Back To Polska Topic List
Prev1282930313277Next
Add Reply New Topic New Poll