d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1282930313260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 8 2012 06:48am
nom ciekawe co jutro nam na rozszerzeniu zaprezentuja choc skoro podstawa byla prosta to moze i rozszeszerzenia nie dojebia jakiegos z kosmosu
no ale jeszcze przede mna ang podst i rozszerzenie no i fizyka rozszerzona o zgrozo :o
no i kurwa wypadaloby napsiac te prace maturalna w koncu ale to na szczescie bede mial na to po maturach 6 dni
Member
Posts: 6,772
Joined: Jun 24 2008
Gold: 10,258.00
May 8 2012 07:21am
Quote (kubaba5 @ 8 May 2012 14:48)
nom ciekawe co jutro nam na rozszerzeniu zaprezentuja choc skoro podstawa byla prosta to moze i rozszeszerzenia nie dojebia jakiegos z kosmosu
no ale jeszcze przede mna ang podst i rozszerzenie no i fizyka rozszerzona o zgrozo :o
no i kurwa wypadaloby napsiac te prace maturalna w koncu ale to na szczescie bede mial na to po maturach 6 dni


!KEJLOGER DETECTED!
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 8 2012 09:05am
Quote (bl0chu @ May 8 2012 02:21pm)
!KEJLOGER DETECTED!


dafaq?!
dawno i nie prawda synek
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
May 8 2012 10:12am
Orientuje się ktoś czy jest punkt za "j^3" przy objętości?
Jak nie to 98%, eZ.

Zjebałem cuz 9x10=99 ;D
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 8 2012 11:05am
Quote (kubaba5 @ May 8 2012 02:48pm)
nom ciekawe co jutro nam na rozszerzeniu zaprezentuja choc skoro podstawa byla prosta to moze i rozszeszerzenia nie dojebia jakiegos z kosmosu
no ale jeszcze przede mna ang podst i rozszerzenie no i fizyka rozszerzona o zgrozo :o
no i kurwa wypadaloby napsiac te prace maturalna w koncu ale to na szczescie bede mial na to po maturach 6 dni



nie pisze sie juz podstawowego angielskiego. Tzn masz do wyboru albo ten, albo ten.
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
May 8 2012 11:08am
nie wiem jak mozna nie zdac tej matury dzisiejszej
jestem w 1lo i zrobilem same zamkiete - 23/25
Member
Posts: 40,969
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,874.64
May 8 2012 11:10am
Quote (kRisniew @ May 8 2012 05:08pm)
nie wiem jak mozna nie zdac tej matury dzisiejszej
jestem w 1lo i zrobilem same zamkiete - 23/25


jestem na emeryturze i mam 0/25 cuz stary i gupi xD
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 8 2012 11:18am
Quote (kRisniew @ May 8 2012 07:08pm)
nie wiem jak mozna nie zdac tej matury dzisiejszej
jestem w 1lo i zrobilem same zamkiete - 23/25


w tym roku jeszcze nie odnotowano przypadku niezdania poprzez posiadanie niewystarczającej ilosci punktów do zaliczenia
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 8 2012 11:21am
Takie zadanie było na dzisiejszej maturze?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 8 2012 11:22am
Quote (Lander @ May 8 2012 07:21pm)
Takie zadanie było na dzisiejszej maturze?
http://i.imgur.com/51mCJ.jpg



: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tak
Go Back To Polska Topic List
Prev1282930313260Next
Add Reply New Topic New Poll