d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1282930313286Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 20 2011 03:28am
specjalisci od Man Utd proszeni o wypowiedz. MU dzisiaj ogarnie z leeds, bo 1.50 na nich to dobra opcja zeby sobie dubelka jakiegos zrobic?
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Sep 20 2011 03:36am
Quote (tamburyn @ 20 Sep 2011 08:17)
obecnie stawiam tylko hokej- przynajmniej stawki są trochę wyższe,
szkoda zdrowia na piłkę nożną


żużel ogarnij.
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Sep 20 2011 05:00am
Na ślepo dzisiaj gram ManU i Inter płaską stawką po 2.56. Nie analizowałem, ani nie szukałem info to jak macie jakieś ciekawe informacje na temat składów czy coś to pisać. :)
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 20 2011 05:57am
Quote (snopek @ 20 Sep 2011 13:00)
Na ślepo dzisiaj gram ManU i Inter płaską stawką po 2.56. Nie analizowałem, ani nie szukałem info to jak macie jakieś ciekawe informacje na temat składów czy coś to pisać. :)


manu składem B praktycznie dzisiaj będzie grało, a inter ostatnio gra padake, także też nie wiadomo jak to będzie, ale też na nich postawiłem ;p
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Sep 20 2011 06:01am
Quote (snopek @ 20 Sep 2011 13:00)
Na ślepo dzisiaj gram ManU i Inter płaską stawką po 2.56. Nie analizowałem, ani nie szukałem info to jak macie jakieś ciekawe informacje na temat składów czy coś to pisać. :)


ja w tym meczu nic nie stawiam boje sie bo mu ma taka kadre na ten mecz:

Kadra: Lindegaard, Amos, Fabio da Silva, Jones, Evans, Giggs, Park, Carrick, Fletcher, Valencia, Owen, Berbatow, Macheda, Diouf, Pogba, W. Keane, James, Brown, M. Keane, Thorpe, Fryers.

jakies overy zaatakuje i hokeja chyba ale jeszcze nie wiem
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 20 2011 06:01am
Quote (sleeperek @ Sep 20 2011 11:57am)
manu składem B praktycznie dzisiaj będzie grało, a inter ostatnio gra padake, także też nie wiadomo jak to będzie, ale też na nich postawiłem ;p


no wlasnie inter gra padake;/ do tego czytalem dzisiaj ze po ostatnim remisie z roma nakryto sneijdera z forlanem w nocnym klubie, wiec nie ciekawie tam maja.
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Sep 20 2011 06:14am
To liczę na fuksa. W zakładach też szczęście jest potrzebne. :) Ostatnio wszedł mi kupon Radwańska+Wisła za 2.16 i singiel na Sol de América DNB po 3.60, a więc nie jest źle.
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 20 2011 06:38am
ja dzisiaj walne za wiecej man utd+lech poznan, slabiej dolcan zabki kurs 4.05 i na koniec moze real sociedad ~2.0
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 20 2011 06:51am
Quote (tamburyn @ Sep 20 2011 09:17am)
obecnie stawiam tylko hokej- przynajmniej stawki są trochę wyższe,
szkoda zdrowia na piłkę nożną


ja zaczne zabawe z hokejem jak finska, szwedzka, czeska, slowacka i niemiecka sie rozkreca
polskiej nie obstawiam nigdy, nie wiem czemu a khl i nhl to dla mnie magia
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 20 2011 07:06am
Quote (cesasz @ 20 Sep 2011 14:51)
ja zaczne zabawe z hokejem jak finska, szwedzka, czeska, slowacka i niemiecka sie rozkreca
polskiej nie obstawiam nigdy, nie wiem czemu a khl i nhl to dla mnie magia


w Finlandii KalPa, Lukko, Karpat jadą na razie dosyć fajnie
Assat dzisiaj powinien pocisnąć też

zobaczymy, na razie faktycznie jeszcze sporo niewiadomych
Go Back To Polska Topic List
Prev1282930313286Next
Add Reply New Topic New Poll