Quote (TDI @ 15 Apr 2011 15:21)
jak sie to dokladnie robi ? Bo chcialbym tak przeniesc z m2 medium do m3lee.
Klikasz na gościa i send to barrack.
Generalnie strata doświadczenia jest taka:
Za $$$ nic nie traci.
Za 20k srebrników od głowy poziom podnosi się do 75% jeżeli jest <75 lub do 80% jeżeli załoga jest na 100%.
Za darmo doświadczenie spada o 20%. Czyli ze 100% będzie 80%.
Generalnie przenoszenie załogi jest opłacalne jak dla mnie od tieru V, gdy trzeba poświęcić więcej czasu na expienie.