d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev12829303132805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 15 2011 07:39am
Quote (TDI @ 15 Apr 2011 15:21)
jak sie to dokladnie robi ? Bo chcialbym tak przeniesc z m2 medium do m3lee.


Klikasz na gościa i send to barrack.

Generalnie strata doświadczenia jest taka:
Za $$$ nic nie traci.
Za 20k srebrników od głowy poziom podnosi się do 75% jeżeli jest <75 lub do 80% jeżeli załoga jest na 100%.
Za darmo doświadczenie spada o 20%. Czyli ze 100% będzie 80%.
Generalnie przenoszenie załogi jest opłacalne jak dla mnie od tieru V, gdy trzeba poświęcić więcej czasu na expienie.
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Apr 15 2011 07:49am
Quote (Phrarr @ Apr 15 2011 01:39pm)
Klikasz na gościa i send to barrack.

Generalnie strata doświadczenia jest taka:
Za $$$ nic nie traci.
Za 20k srebrników od głowy poziom podnosi się do 75% jeżeli jest <75 lub do 80% jeżeli załoga jest na 100%.
Za darmo doświadczenie spada o 20%. Czyli ze 100% będzie 80%.
Generalnie przenoszenie załogi jest opłacalne jak dla mnie od tieru V, gdy trzeba poświęcić więcej czasu na expienie.


thx, w takim razie, poczekam, az znajde czolg ktorym bede expil dluzej.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 15 2011 10:06am
Suspension for Flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53740877&f=230&p=359533045#p359533045

za takie cos juz suspy daja? :huh:

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 15 2011 10:06am
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 15 2011 10:11am
Quote (EustachyMotyka @ 15 Apr 2011 18:06)
Suspension for Flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53740877&f=230&p=359533045#p359533045

za takie cos juz suspy daja? :huh:


O.o WTF?!

BTW Mi od 3 dni 10% zdejmują i nie mogą zdjąć -_-
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 15 2011 12:58pm
5fragów bt-2 ( i to wcale ksy nie były B) )
pewnie zyl bym dalej ale tłumacz idiotom ze jak jest 5-3 to lepiej jechac i im baze przejac...

czym sie róznia niszczyciele czołgów od dział samobieznych? wtf :bonk:

This post was edited by kacperq on Apr 15 2011 12:59pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 15 2011 01:03pm
Quote (kacperq @ Apr 15 2011 06:58pm)
5fragów bt-2 ( i to wcale ksy nie były  B)  )
pewnie zyl bym dalej ale tłumacz idiotom ze jak jest 5-3 to lepiej jechac i im baze przejac...

czym sie róznia niszczyciele czołgów od dział samobieznych? wtf  :bonk:


niszczyciele campią w poziomie a działa samobieżne w pionie ; d
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 15 2011 01:40pm
Z kim mogę zagrać :unsure: ?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 15 2011 01:57pm
Quote (Hostiled @ Apr 15 2011 08:40pm)
Z kim mogę zagrać  :unsure: ?


a jakim tierem jeździsz?
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 15 2011 02:16pm
Quote (Yugi @ Apr 15 2011 08:57pm)
a jakim tierem jeździsz?


T-46
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 15 2011 02:20pm
Quote (Hostiled @ Apr 15 2011 09:16pm)
T-46


gieb nick
Go Back To Polska Topic List
Prev12829303132805Next
Add Reply New Topic New Poll