d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev128293031325001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 27 2010 06:07am
Quote (Rafalek @ Aug 27 2010 01:02pm)
Z Manchesterem City damy radę, pieniądze to nie wszystko.
jaka prowokacja :lol:
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Aug 27 2010 06:07am
Quote (Tedd @ 27 Aug 2010 14:05)
Ja tam się ciesze, że trafiliśmy na anglików i włochów, ciekawie będzie ;-)
Z resztą i tak z góry było wiadomo, że nawet jeśli się dostaniemy do grupy, to i tak będzie bardzo ciężko kogokolwiek przejść :P


ale nawet wygrywając ze słabszymi nałapało by się punktów do rankingu UEFA, może za 3-4 lata mielibyśmy jeden zespół więcej w eliminacjach x)
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 27 2010 06:08am
btw. juz czekam na te porownania finansowe na onecie. lech kontra man city :lol:
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Aug 27 2010 06:08am
ciekawe ile bedą kosztowały bilety na manchester city i juve ;d
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 27 2010 06:08am
Quote (Rafalek @ 27 Aug 2010 13:02)
Z Manchesterem City damy radę, pieniądze to nie wszystko.


Pieniadze to nie wszystko, ale w tym sezonie City juz powinien sie liczyc w walce o mistrzostwo Premiership.
3:0 z Liverpoolem nie w kij dmuchal, poza tym przed tym sezonem dokonali kolejnych ogromnych wzmocnien, wiekszosc transferow przeplacili, ale to nie znaczy, ze tacy pilkarze jak Silva czy Yaya beda grac slabo, jeszcze sie splaca ;)
Member
Posts: 22,376
Joined: Jun 22 2006
Gold: 1,355.00
Aug 27 2010 06:17am
I tak cipeczki z grupy nie wyjdą, chociaż jak zwykle będę ślepo wierzył w polski klub w europejskich pucharach.
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Aug 27 2010 06:17am
zna ktoś juz terminarz, z kim pierwszy mecz i gdzie?wiem tylko, ze pierwszy mecz 16 wrzesnia
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 27 2010 06:20am
Quote (zYwi3c @ Aug 27 2010 08:16am)
W dniu dzisiejszym, Javier Mascherano został oficjalnie piłkarzem FC Barcelony. Według informacji katalońskich mediów, transfer Argentyńczyka kosztował Dumę Katalonii 22 miliony euro (16 milionów + 6 milionów zmiennych).

A Ibra PODOBNO do Milanu za 40 milionow ( Barca na tym straci dobre 30 milionow ... ) - ale tutaj wszystko zalezy od Zlatana, podobno kluby sie dogadaly i teraz Ibra ma zdecydowac czy chce opuscic Barce czy zostaje i walczy o miejsce w podstawowym skladzie.


haha czekałem, aż ktoś to tu napisze.
zaloze sie ze bedzie sprawa identyczna jak z Zlatanem, cos tam pogra Mascherano, za rok kupia Fabregas i Mascherano bedzie "nowym Zlatanem" aka zbednym balastem.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 27 2010 06:24am
Quote (CoD_id @ 27 Aug 2010 13:20)
haha czekałem, aż ktoś to tu napisze.
zaloze sie ze bedzie sprawa identyczna jak z Zlatanem, cos tam pogra Mascherano, za rok kupia Fabregas i Mascherano bedzie "nowym Zlatanem" aka zbednym balastem.


Mascherano to destruktor, przyszedl w miejsce Yaya. A Fabregas jak dotrze do Barcy za jakis czas ( rok, dwa, moze trzy ), to zajmie miejsce Xaviego, ktory jeszcze pare sezonow na najwyzszym poziomie jest w stanie zagrac.

"Mecze tej fazy zostaną rozegrane 16 i 30 września, 21 października, 4 listopada oraz 1-2 i 15-16 grudnia. "

Nie ma jeszcze podane kto z kim i kiedy zagra.

This post was edited by RoGh on Aug 27 2010 06:25am
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Aug 27 2010 06:26am
Quote (yo11 @ 27 Aug 2010 13:17)
I tak cipeczki z grupy nie wyjdą, chociaż jak zwykle będę ślepo wierzył w polski klub w europejskich pucharach.


No bez przesady :P I tak nikt nie wierzył, że Lech w ogóle gdziekolwiek się dostanie po meczach z Interem Baku.
Nikt już nie powinien oczekiwać od Lecha więcej, jedynie zarząd i trener. Nikt też nie wierzył w Lecha, a tu niespodzianka.

Wygrają czy nie - i tak już osiągnęli jakiś tam mały sukcesik wchodząc do grupy. ;)

I jeszcze jedno - pomimo wszystkiego - i tak wierzę w Lecha ;)

This post was edited by Tedd on Aug 27 2010 06:36am
Go Back To Polska Topic List
Prev128293031325001Next
Closed New Topic New Poll