Quote (CoD_id @ 27 Aug 2010 13:20)
haha czekałem, aż ktoś to tu napisze.
zaloze sie ze bedzie sprawa identyczna jak z Zlatanem, cos tam pogra Mascherano, za rok kupia Fabregas i Mascherano bedzie "nowym Zlatanem" aka zbednym balastem.
Mascherano to destruktor, przyszedl w miejsce Yaya. A Fabregas jak dotrze do Barcy za jakis czas ( rok, dwa, moze trzy ), to zajmie miejsce Xaviego, ktory jeszcze pare sezonow na najwyzszym poziomie jest w stanie zagrac.
"Mecze tej fazy zostaną rozegrane 16 i 30 września, 21 października, 4 listopada oraz 1-2 i 15-16 grudnia. "
Nie ma jeszcze podane kto z kim i kiedy zagra.
This post was edited by RoGh on Aug 27 2010 06:25am