Quote (markov @ 17 Jul 2010 15:31)
ja mecze forze, juz R3 klasa... wlaczylem tez FEAR 2, ale srednio mi sie klimat podoba.
ja wygralem jeden wyscig i odlozylem
narazie w mw2 gram a pozniej w resident evil 5 tez 1k prawie mam tylko s gwiazdki musze miec
Quote (Shapiro @ 17 Jul 2010 15:32)
moj kumpel wczoraj kupil. ponoc calkiem fajnie dziala. sam z checia bym sprawdzil i moze zakupil ale poki co nie przeszkadza mi moj elite
tez slyszalem ze fajne i ciche ale narazie przy swoim elite ostane co 1.5 roku ma
