d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krytyczny Alex Pwned ;/
Prev1282930313235Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 29 2009 10:11am
Quote (Leetmage @ 29 Dec 2009 16:10)
Maxi_King to tez rycerz jednek akcji :angry:


gowno prawda, pracowalem z miesiac...
Banned
Posts: 368
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 10:12am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 29 2009 05:11pm)
gowno prawda, pracowalem z miesiac...


ale wez zdejmij juz tego siga :) :) :) :) :santa:
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 29 2009 10:12am
Quote (imnoise @ Dec 29 2009 05:11pm)
nie śmiejcie się z chłopaka, jego też to boli...  <_<  -_-  <_<  -_-  <_<  :rolleyes:  :ph34r:  :blink:  :wacko:


macieja tylko do tych emotek brakuje nam :]]]
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 169.00
Dec 29 2009 10:12am
asia 15 :D
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 29 2009 10:12am
Quote (l1pa @ 29 Dec 2009 16:11)
Dołączył: Dec 27 2009

co ty kurwa mozesz wiedziec ;]


this
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 10:12am
Quote (imnoise @ 29 Dec 2009 17:11)
nie śmiejcie się z chłopaka, jego też to boli...  <_<  -_-  <_<  -_-  <_<  :rolleyes:  :ph34r:  :blink:  :wacko:


współczucie na polskiej sekcji? Chlopaki wiecie co macie z nim zrobic?
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 29 2009 10:13am
Quote (Leetmage @ 29 Dec 2009 16:12)
ale wez zdejmij juz tego siga :) :) :) :) :santa:


chyb cie popierdolilo, to moj znak firmowy
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 29 2009 10:13am
napierdalam posty, bo ppd samo się nie zrobi :(
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 169.00
Dec 29 2009 10:13am
Quote (Poeta @ Dec 29 2009 05:12pm)
współczucie na polskiej sekcji? Chlopaki wiecie co macie z nim zrobic?


up
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 29 2009 10:13am
Quote (BjNsux @ Dec 29 2009 05:09pm)
Nie no, jednorazowa akcja nie moze przyćmić wielomiesięcznej pracy "najbardziej zasłużonych" :D


dokładnie.

i to jeszcze taka akcja, o której za tydzień nikt nie będzie pamiętał.


no ale kurwa, tard faktycznie nieziemski. ten tekst co ma w profilu to pokazuje jego płyciznę intelektualną co w połączeniu z fake fotką dziewuchy daje czystą głupotę.
Go Back To Polska Topic List
Prev1282930313235Next
Closed New Topic New Poll