Quote (zuozuo @ 28 Dec 2009 18:40)
ja bym jeszcze ciebie nominował do macieya -.-
znaczy no
nie jako lucek333 tylko jako hydraulik bo wiekszość jest tutaj niezorientowana
mam pytanie to wkoncu jestem tym hydraulikiem czy nie\
Quote (Pan_Jezus @ 28 Dec 2009 18:48)
jeszcze 8 postow do 4000
7 tepa kurwo
This post was edited by lucekTRZYTRZYTRZY on Dec 28 2009 11:49am