d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev12829303132127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 20 2009 12:21am
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 20 2009 09:48am


MM <3
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Oct 21 2009 10:58am
W górę.

Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
Oct 21 2009 01:01pm
Kawałek z najnowszej płyty Armii.

Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 21 2009 01:05pm
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 21 2009 02:11pm
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 21 2009 02:13pm
Quote (unstoppable_one @ Wed, 21 Oct 2009, 22:11)
http://www.youtube.com/watch?v=eztyjENapAw


Jeden z moich pierwszych utworów pankowych jakie słyszałem, jako 9-latek zaczynałem od Dezertera :D

Nitersów jeszcze nie było.

http://www.youtube.com/watch?v=M4IMWhLuY_s
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 21 2009 02:15pm
MOSKWA cipki :D

Member
Posts: 11,756
Joined: Sep 13 2006
Gold: 60.02
Warn: 60%
Oct 21 2009 03:11pm


gniew
Member
Posts: 11,077
Joined: Jun 19 2008
Gold: 1,574.00
Oct 23 2009 04:28am
http://ghoster.wrzuta.pl/audio/aEJFmAmAkoM/zlodzieje_rowerow_-_thanx_for_guernica_y_luno

Przykro mi, nie ma tego na youtube. Mam nadzieję, że to dzisiaj zagrają.
Go Back To Polska Topic List
Prev12829303132127Next
Add Reply New Topic New Poll