Quote (fro5tbite @ Aug 5 2013 06:51am)
panie Bushlick, jak to jest, ze azjatyccy bogowie Doty TongFu sa 6-6, a europejskie smiecie Alliance 12-0, oraz inne europejskie scierwa z najgorszym carry, ktory popelnia w chuj bledow, czyli Na'Vi z XBOCTem 10-2? nie rozumiem

wyjebane typie, 5 druzyn ktore typowalem wychodzi z grup (ig, tongfu, orange, dk i lgd.cn jak wygra)
obsowalem 75% gier tych druzyn i jestem zadowolony.
turniej 1v1 tez pokazal wyzszosc azjatow