Quote (xxxRedxxx @ Nov 13 2009 09:34am)
http://img690.imageshack.us/img690/3853/wowscrnshot111209231720.jpg
eZ.
nie używasz w ogole rupture? ciekawe ze szypki to chyba healer, a przynajmniej legendary macke nosi, hm jak moze być w recouncie?

Quote (xxxRedxxx @ Nov 13 2009 09:53am)
Był w ele na tą walkę. Miał macke z chestu hc z 10tki do ele. A Rupture'a w moim buildzie się nie używa.
lol w combat sie rupture nie uzywa?! przeciez t8 set mial do niego bonusy, tylko snd podtrzymujesz i evi spamujesz?
This post was edited by Karawan on Nov 13 2009 03:55am