Quote (DzonyPe @ Jun 10 2013 04:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ytr2ttrCdnI
polska. W sumie chcialbym zeby na calym swiecie policja miala takie uprawnienia jak w usa, gosc dostalby gazem, palka w kolano, usiadlby na nim 120 kilogramowy murzyn wpierdalajacy codziennie w kfc i typ by plakal zeby zawolali mu mame.
U nas też mają takie prawo ale akurat w tym przypadku mogli mu co najwyżej założyć kajdanki i siłą doprowadzić do radiowozu. Nie ma podstaw do użycia pałki czy tym bardziej gazu. Nie wspominając już o tym, że pałka i gaz służy do obrony, a przed czym oni się mają bronić? Życzę ci, żeby cię kiedyś potraktowali tak jak piszesz, zobaczymy jaki wtedy będziesz wyszczekany.