d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1286287288289290672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 4 2013 10:43am
Quote (zYwi3c @ Aug 4 2013 06:33pm)
Jak kazdy koles z Azji ;x


niby tak ale patrząc na nich z reguły można dojść do tego czy ma skończone ze 20 lat a ja na tego typa patrzyłem i myślałem że on ma z 15 lat :thumbsup:
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2013 11:01am
Quote (zYwi3c @ 4 Aug 2013 17:12)
http://i.imgur.com/pBuDNPH.jpg


feedaren gonna feed :D

kurde, wszystkie boty na betowanie zajete, chcialem nawet postawic na TongFu vs Alliance, bo chociaz male szanse, to moga wygrac, a duzo itemkuf mozna zgarnac.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 4 2013 01:47pm
ale Alliance nakurwia ;D
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 4 2013 01:49pm
> Game is hard.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2013 10:51pm
panie Bushlick, jak to jest, ze azjatyccy bogowie Doty TongFu sa 6-6, a europejskie smiecie Alliance 12-0, oraz inne europejskie scierwa z najgorszym carry, ktory popelnia w chuj bledow, czyli Na'Vi z XBOCTem 10-2? nie rozumiem :(
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 4 2013 10:59pm
Quote (fro5tbite @ Aug 5 2013 05:51am)
panie Bushlick, jak to jest, ze azjatyccy bogowie Doty TongFu sa 6-6, a europejskie smiecie Alliance 12-0, oraz inne europejskie scierwa z najgorszym carry, ktory popelnia w chuj bledow, czyli Na'Vi z XBOCTem 10-2? nie rozumiem :(


normalnie, azjaci otrzymali limit na skilla.

ty o takich rzeczah niewiesz ze oni na start majo zero golda.............
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2013 11:32pm
Quote (blejdowy @ 5 Aug 2013 05:59)
normalnie, azjaci otrzymali limit na skilla.

ty o takich rzeczah niewiesz ze oni na start majo zero golda.............


a to przepraszam, sprytny Gaben pomyslal o wszystkim, niech sie europejczyki plebejczyki pociesza :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 5 2013 12:13am
Dzis rano wstalem to akurat Liquid gralo. Przegrywajac 21 do 11, jeszcze wygrali. Epicka gra byla.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 5 2013 11:05am

macie fed łindranerke
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 5 2013 11:06am
RUDA :DROOL:
Go Back To Polska Topic List
Prev1286287288289290672Next
Add Reply New Topic New Poll