d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12862872882892901680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 12 2009 12:04pm
Quote (xxxRedxxx @ 12 Nov 2009 19:14)
Oczywko insygni humanów nie znerfią, tylko horde w kółko nerfią. Zazdrosne gejuchy-aluchy.


Podobno ma byc nerf raciala Humanow :/ ... ma to teraz dzialac jak ten Dwarfowy, ze nie bedzie zdejmowac stunow, tylko poisony, debuffy i inne takie :< ale to tylko plotka, mam nadzieje ze falszywa :P
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 12 2009 12:08pm
Quote (Anarchy51 @ 12 Nov 2009 15:17)
ja chinola w chuja jednego zrobiłem z frost lotusami, zanizal mi ceny jebany to napisalem do niego z innej postaci ze jestem zainteresowany kupnem w duzych ilosciach dla gildii bo flaski robimy i zeby codem slal i na 3 dni mam spokoj z nim
ahahhaa jaki pomysl :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 12 2009 12:26pm
Quote (Pozer @ Nov 12 2009 06:08pm)
ahahhaa jaki pomysl :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ci chinole od nas uncuty rare gemow tanio sprzedawali

Quote (zYwi3c @ Nov 12 2009 06:35pm)
Ehh, ale lagi na PTR, zaraz otwieraja intancje ...

Ogolnie jak ktos na vencie powiedzial, ze DK z Fenix'em przed wejsciem, to myslalem ze to znany na QT Samurai ;o  ;o

http://img260.imageshack.us/img260/4076/wowscrnshot111209193042.jpg


:D

This post was edited by graczjeden on Nov 12 2009 12:51pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 12 2009 12:35pm
Ehh, ale lagi na PTR, zaraz otwieraja intancje ...

Ogolnie jak ktos na vencie powiedzial, ze DK z Fenix'em przed wejsciem, to myslalem ze to znany na QT Samurai ;o



This post was edited by zYwi3c on Nov 12 2009 12:36pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2009 12:49pm
Quote (zYwi3c @ Nov 12 2009 06:35pm)
Ehh, ale lagi na PTR, zaraz otwieraja intancje ...

Ogolnie jak ktos na vencie powiedzial, ze DK z Fenix'em przed wejsciem, to myslalem ze to znany na QT Samurai ;o

http://img260.imageshack.us/img260/4076/wowscrnshot111209193042.jpg


O , Pacifism na 1szym planie ;+)
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Nov 12 2009 12:52pm
co to za patch wyszedl? 3.3? luncherem nie chce sie updateowac a po zciagnieciu ostatniego patcha z mirrorow 3.2.2a wyskakuje mi napis ze juz jest zainstalowany i gra nie wymaga update mimo iz gdy wchodzac w gre wyskakuje okno downloading update.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 12 2009 12:57pm
Quote (zYwi3c @ 12 Nov 2009 18:35)
Ehh, ale lagi na PTR, zaraz otwieraja intancje ...

Ogolnie jak ktos na vencie powiedzial, ze DK z Fenix'em przed wejsciem, to myslalem ze to znany na QT Samurai ;o

http://img260.imageshack.us/img260/4076/wowscrnshot111209193042.jpg
no niestety ale nie ciagnie mnie na ptr :d
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 12 2009 01:17pm
Quote (myr00n @ 12 Nov 2009 20:49)
O , Pacifism na 1szym planie ;+)


no tak wlasnie patrze skad znam nazwe a to ravecrestowi przyjaciele ;]
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 12 2009 01:44pm
fffffffffff ....

wszystkie gramy zamkniete, ktos wlasnie gdzies wyczytal, ze zeby zaczac bic w ogole bosow, trzeba przed otwarciem instsancji napisac do GM czy cos, podac Raid ID, o ktorej zaczynamy i w ogole, zeby otworzyli nam brame, zal troche :) wszystkie gildie u nas na servie stoja przed zamknietymi bramami :D ( nawet Pacifism huh )
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2009 03:24pm
zabilem beasty na 25 hc

/great success
Go Back To Polska Topic List
Prev12862872882892901680Next
Closed New Topic New Poll