☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
286
287
288
289
290
422
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22622
Replies: 4214
Track Topic
BrakNicku
Member
Posts: 8,829
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2871
Apr 6 2026 06:01am
Pierwsza o godz 13
kondes
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#2872
Apr 6 2026 06:30am
Zaraz zrobię druga
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#2873
Apr 6 2026 06:31am
Quote (
kondes @ Apr 6 2026 02:30pm
)
Zaraz zrobię druga B)
Ja dopiero pierwszą
BrakNicku
Member
Posts: 8,829
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2874
Apr 6 2026 07:01am
Quote (
kondes @ 6 Apr 2026 14:30
)
Zaraz zrobię druga B)
U mnie dalej beż zmian pierwsza
Quote (
jediezpk @ 6 Apr 2026 14:31
)
Ja dopiero pierwszą B)
Czyli jak ja wczesniej
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#2875
Apr 6 2026 08:15am
Kola z Olem wpadną na kawkę zaraz, to wypije kolejną.
BrakNicku
Member
Posts: 8,829
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2876
Apr 6 2026 08:34am
Quote (
jediezpk @ 6 Apr 2026 16:15
)
Kola z Olem wpadną na kawkę zaraz, to wypije kolejną.
Kto to?
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#2877
Apr 6 2026 08:57am
Quote (
BrakNicku @ Apr 6 2026 04:34pm
)
Kto to?
Kola, to Ukrainiec, a Olo to Polak. Moi sąsiedzi.
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#2878
Apr 6 2026 10:00am
Trzecia właśnie jest spożywana.
BrakNicku
Member
Posts: 8,829
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2879
Apr 6 2026 10:08am
Quote (
jediezpk @ 6 Apr 2026 18:00
)
Trzecia właśnie jest spożywana.
U mnie druga wleciała sypana z mleczkiem do tego babka cukrowa, kawałek sernika bez rodzynek, mały zajączek czekoladowy i duży zajączek czekoladowy
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#2880
Apr 6 2026 10:13am
Quote (
BrakNicku @ Apr 6 2026 06:08pm
)
U mnie druga wleciała sypana z mleczkiem do tego babka cukrowa, kawałek sernika bez rodzynek, mały zajączek czekoladowy i duży zajączek czekoladowy :drool:
Też mam sernik bez rodzynek, mama taki zrobiła, bo brat z rodzynkami nie lubi
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
286
287
288
289
290
422
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact