d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12852862872882891680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 12 2009 09:08am
Quote (LatwyEz @ Nov 11 2009 10:49pm)
U nas chinoli pojebalo. Co 2 dni inna gildia, a ceny dustow spadaja na psy. Atm 2g/each ~~


nom, china town nam sie troche zrobilo :D
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2009 09:17am
ja chinola w chuja jednego zrobiłem z frost lotusami, zanizal mi ceny jebany to napisalem do niego z innej postaci ze jestem zainteresowany kupnem w duzych ilosciach dla gildii bo flaski robimy i zeby codem slal i na 3 dni mam spokoj z nim
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 12 2009 09:20am
Quote (LatwyEz @ 12 Nov 2009 16:31)
Consequences for Account: Account suspended for 24 hours (1 day)


Ciekawe za co~~. Bot nawet dzisiaj nie dziala. Niby za pvp, ale afkowalem dzis tylko 1 raz.
sprawdz na mailu, powinni napisac przyczyne ;o

Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2009 09:43am
Quote (Anarchy51 @ Nov 12 2009 03:17pm)
ja chinola w chuja jednego zrobiłem z frost lotusami, zanizal mi ceny jebany to napisalem do niego z innej postaci ze jestem zainteresowany kupnem w duzych ilosciach dla gildii bo flaski robimy i zeby codem slal i na 3 dni mam spokoj z nim


:"DDDDDDDD
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2009 10:32am
Quote (Lord_Jox @ 12 Nov 2009 16:39)
Mam głupie pytanie (chyba) jaką rasę polecacie dla maga po stronie hordy ?

Jutro mam zamiar zacząć grać a jestem zielony :)


z punktu widzenia pve - troll, z pvp - chyba undead, nafajniej tez wyglada, wybor nalezy do ciebie
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 12 2009 11:01am
Quote (pan_telewizor @ Nov 12 2009 04:32pm)
z punktu widzenia pve - troll, z pvp - chyba undead, nafajniej tez wyglada, wybor nalezy do ciebie


wedlug placzu kazana, wotf ulegnie ostremu nerfowi, wiec ta przewaga ud w pvp ma juz nie byc taka duza w porownaniu do innych ras.
ale to taka plota
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 12 2009 11:13am
Quote (wielkiburak @ Nov 12 2009 07:01pm)
wedlug placzu kazana, wotf ulegnie ostremu nerfowi, wiec ta przewaga ud w pvp ma juz nie byc taka duza w porownaniu do innych ras.
ale to taka plota


To prawda, bolesna, ale prawda.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 12 2009 11:14am
Quote (wielkiburak @ Nov 12 2009 05:01pm)
wedlug placzu kazana, wotf ulegnie ostremu nerfowi, wiec ta przewaga ud w pvp ma juz nie byc taka duza w porownaniu do innych ras.
ale to taka plota


Oczywko insygni humanów nie znerfią, tylko horde w kółko nerfią. Zazdrosne gejuchy-aluchy.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 12 2009 11:29am
Quote (xxxRedxxx @ Nov 12 2009 07:14pm)
Oczywko insygni humanów nie znerfią, tylko horde w kółko nerfią. Zazdrosne gejuchy-aluchy.


No, fakt. To wkurwiajace jest. Skasowali wtedy undeadowi immune, a humanom kurwa dali zwykly trinket... GG
Banned
Posts: 7,954
Joined: Dec 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 50%
Nov 12 2009 11:32am
Oj rzeczywiscie, Wotf byl za slaby :/
Go Back To Polska Topic List
Prev12852862872882891680Next
Closed New Topic New Poll