Quote (PinkGirlNati @ 8 Jun 2013 10:54)
nie widze w tym nic smiesznego.... masz przykre poczucie humoru
a no tak, bo kazdy post musi wszystkich doprowadzac do lez...
imo foto fajne, typ ma dystans do siebie i wykorzystal swoja niepelnosprawnosc by wzbudzic usmiech na twarzach innych